Про готель

Розташування та комфорт

На узбережжі, поруч з славнозвісним пляжем «Пунта Рата», включеним журналом «Forbes» в список найкращих світових пляжів як найкрасивіший у Європі, в тіні сосен сховався Bluesun hotel MARINA.

Широкий спектр послуг гоcтям готелю надає доброзичливий персонал. Готель розташований на самому березі моря в чудовому сосновому бору в 600 метрах від центру містечка Брела і в 3 км від містечка Башка Вода. 63 км від міжнародного аеропорту м Спліт. Гальковий пляж «Пунта рата» знаходиться буквально в декількох метрах від готелю, до нього ведуть пологі сходи і доріжки. Пляж відзначений престижною нагородою «Блакитний прапор» Фундації екологічної просвіти.
► ГОТЕЛЬ
281 номер, 5 поверхів, 2 ліфти, ресторан з кондиціонером, ТВ-салон, інтернет-куточок, аперитив-бар, фітнес-центр, більярд, дартс, сауна, солярій, масаж, дитяча кімната для малювання, настільний теніс, медпункт, салон -перукарня, сувенірний кіоск, паркінг, вечірня анімація (15.06 – 15.09). Дитячий міні-клуб. Приміщення для ділових зустрічей. Гості готелю можуть користуватися відкритим басейном готелю «Bluesun hotel Maestral», до якого приблизно 100 метрів. До 2-х тенісних кортів з освітленням – приблизно 500 метрів. Поблизу ресторан «Punta Rata». На пляжі – водні види спорту. Власний безкоштовний паркінг. Безкоштовний інтернет WiFi.
► ХАРЧУВАННЯ І РОЗВАГИ
Пансіонний ресторан.
Сніданок і вечеря – шведський стіл /кулінарне шоу/.
Тематична вечеря – двічі на тиждень.
Аперитив-бар.
Літня тераса готелю «Bluesun hotel Maestral».
► РОЗВАГИ ДЛЯ ДІТЕЙ
Міні-клуб, міні-дискотека (в сезон).
► БАСЕЙН
Гості готелю можуть користуватися відкритим басейном готелю «Bluesun hotel Maestral», до якого приблизно 100 метрів.
РОЗМІЩЕННЯ
ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НОМЕРІВ ПРОКРУТІТЬ СТОРІНКУ ДО КІНЦЯ ↙↙↙

Зручності
Безкоштовний Wi-Fi
Пансіонний ресторан
Перша медична допомога
Салон для зустрічей/перемовин
Салон-перукарня
Масаж
Солярій
Ігрова кімната
Міні-диско
Більярд
Лісопарк
Безкоштовний паркінг
Бар
Інтернет-куток
Ліфт
Анімація
Сауна
Фітнес-зал
Дитячі клуби
Дартс
Водні види спорту/Розваги на воді
Блакитний прапор