Про готель

Розташування та комфорт

Готель Elisabeth Park розташувався серед альпійських схилів на висоті 1000 м в самому центрі курорту Бад Гаштайн. У цих елегантних будівлях з 200-річною історією не раз гостювали великі люди – сама імператриця Елізабет, Отто фон Бісмарк, кайзер Вільгельм I та інші знаменитості. Найстаріше казино Європи і мальовничий водоспад знаходяться в 100 метрах від готелю.
Завдяки прямому доступу до термального джерела готель пропонує різноманітні водно – терапевтичні та оздоровчі процедури. Оскільки готель розташований в самому центрі Бад Гаштайна, розважальні заходи починаються просто біля його дверей.

Sanus per Aquam (СПА)
Власний SPA включає в себе басейн з термальною водою і джакузі, сауни, парову баню, фітнес-центр, а також різноманітні водолікувальні терапевтичні процедури.
У готель термальна вода надходить безпосередньо з гарячого мінерального джерела і охолоджується до 32°С.
Сольова парова баня
Сауни:
Данаріум – біосауна призначена для поліпшення системи кровообігу організму при температурі 50°C і 50% вологості.
Фінська сауна – температура повітря 85° – 90°C, вологість 10% – 30%.
Тепідаріум – сауна з температурою повітря від 30° до 50°C
Спорт і розваги:
більярдний зал, біг, велоспорт, піший туризм, майданчик для гольфу (18 лунок), рафтинг, каньонінг, параглайдінг, катання на ковзанах, санні катання на кінних і собачих упряжках, льодовий альпінізм.

ХАРЧУВАННЯ:
Панорамний ресторан:
Сніданок: з 07.30 до 10.30 багатий шведський стіл.
Увечері в рамках напівпансіону кращі страви австрійської та інтернаціональної кухні.
1-2 рази на тиждень тематичний стіл з закусками
Традиційний гала – вечеря по п’ятницях.
У панорамному ресторані палити не дозволяється. У розпорядженні для курців – фойє на другому поверсі (поруч з рестораном), лобі, а також хол для курців.
Також для гостей працюють популярні заклади:
«Prälatur» «a la carte» ресторан
Кав’ярня «Sisi» – австрійські кавові традиції
Felsenbar (бар в скелях)

ІНФРАСТРУКТУРА:
6 сучасно обладнаних конференц-залів місткістю до 200 чоловік, власний парк, паркінг поруч з готелем, безкоштовна доставка автобусами готелю: гірськолижні підйомники, радонові штольні, вокзал, терми. Гостинний і багатомовний персонал.

Зручності