Про готель

Розташування та комфорт

Готель Silver – лікувальний- Wellness- і Kонференц-готель знаходиться неподалік центру курорту Хайдусобосло і розважальних закладів. Готель знаходиться поблизу найбільшого водного комплексу Європи. Гості готелю, крім розташованих у готелі термальних басейнів, можуть користуватися послугами міської термальною купальні, яка розташована в 800 м від готелю, відвідувати Аквапалац та Аквапарк.
Величезний плюс готелю Silver – наявність власних термальних відкритих і закритих басейнів, двох відкритих плавальних басейнів. Лікувальна вода, що зціляє вже багато десятиліть, служить основою лікувальних процедур і в готелі. Але крім курсів лікувань гостям надається повний спектр велнес-процедур. Прекрасне харчування. Wi-Fi. Закриті паркінги біля обох корпусів. Готель складається з двох корпусів – Головного корпусу та Нового корпусу, розташованих на протилежних сторонах алеї Матяш Кірай. Серед можливостей: 170 номерів з кондиціонером для некурців. У Головному корпусі – ресторан, дрінк-бар, на пляжі барбекю-тераса і водний бар в бассені, в Новому будівлі кафе і пляжний бар на березі басейну. Важливо знати, що між двома корпусами немає критого переходу, харчування гостей здійснюється в ресторані Головного корпусу.

Термальні і плавальні басейни У двох корпусах готелю знаходиться унікальний комплекс з 10 термальних і плавальних басейнів з грецькими та італійськими шезлонгами. Готель Silver распалагает двома пляжами біля відкритих басейнів. Біля термальних басейнів розташовані сауни.

Басейни і пляж Головного корпусу з «среднеморской атмосферою» У Головному корпусі готелю всередині знаходяться два термальних басейну, у дворі Головного корпусу є басейн з водною поверхнею 800 м², який має глибоку зону для плавання з розмірами 8,5 х 25 метрів і частиною з атракціонами (водяний гриб, водяні ножі, душ для масажу шиї, два водоспади, водний бар, нічний підводне освітлення). У центрі басейну місток веде до тераси для засмаги. У зимові місяці басейн не працює. На березі басейну гостям надаються лежаки і парасольки від сонця. У дворі також є невеликий басейн для дітей. Тут є водний бар і тераса-барбекю. Поруч з великим басейном є невеличкий басейн для дітей.
Пляж Нового корпусу «Острів спокою» Новому корпусу належить відкритий басейн площею 400 м², оснащений атракціонами. Крім цього тут є два термальні басейни: один внутрішній, інший – зовнішній відкритий. Користування басейном в зимові місяці лише на особистій відповідальності гостей. Температура води: 18-22°C На березі басейну гостям надаються лежаки і парасольки від сонця.

Koнференціі і заходи Готель має 7 окремих залів з кондиціонерами – ідеальних для проведення конференцій, симпозіумів, ділових зустрічей, виставок, семінарів та інших заходів з програмою, розрахованою на участь від 10 до 200 осіб. У Новому корпусі – конференц-зал «Silver I-III» місткістю до 200 чоловік, має в своєму розпорядженні професійним аудіовізуальним обладнанням, природним освітленням, повним затемненням, можливістю поділу на три звуконепроникні секції незалежно від їх обладнання.
У Головному корпусі розташований зал «Панорама» для заходів, розрахованих на 110 осіб, який при потребі легко об’єднується з приміщенням ресторану. Зали «Бар», «Виставка» і «Секція» – ідеальні місця для проведення невеликих заходів.

Оздоровчі і лікувальні процедури Готель має в своєму розпорядженні власний лікувальний центро, терапевтичний відділ міського курорту, фахівців, термальні басейни (з гідромасажем і шипучою ванною, щодня свіжою термальною водою). Грязелікування; Підводний водоструминний масаж; Освіжаючий, медичний, підошовний масаж; Інгаляція; Гальван-Фарад; Ультразвук; Іонтофорез (лікарське замотування); Селективний дратівливий струм; Ін’єкційне лікування; Солюкс, кварц; Осередкова Коміркова електрованна; Інтерференція; Діадинамік; Електротерапія (курс лікування складається з 10 або 20 процедур); Гальве-5 тенс болезаспокійливе лікування; Магнетотерапія; Вуглекисла терапія.

Центр дозвілля боулінг, настільний футбол, більярд, настільний теніс, дартс, симулятори.

ХАРЧУВАННЯ:
Ресторан в головному корпусі складається з чотирьох частин (зали: Silver, Bufe, Bar, Panorama). Місткість ресторану в головному корпусі – 300 персон.
Напівпансіон або тільки сніданки
Сніданок і вечеря – шведський стіл
• Silver ресторан – в головному корпусі 07.00-22.00
• Silver дрінк бар – в головному корпусі 07.00-23.00
• Liget дрінк бар – в новому корпусі 07.00-19.00
• Bowling бар-в головному корпусі 16.00-23.00
• Водний бар 10.00-20.00
• Aqua пляж-тераса 10.00-20.00

Зручності