Автобусна заміська екскурсія.

Паломницький тур що познайомить з духовними святинями Волині – найбільшою православною святинею Західної України Почаївською лаврою та чудодійним джерелом поруч з яким з’явилась ікона праведної Анни.

За переказами в 1240 р. на Почаївській горі з’явилася у вогняному стовпі Божа Матір і залишила там слід своєї Стопи з якої пробилось цілюще джерело. Головні святині лаври: стопа Божої Матері з цілющою водою, чудотворна ікона Божої Матері, мощі преподобного Іова Залізо.

Ансамбль Почаївської Лаври (XV-XIX ст.) становлять печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор друга пол. XVIII ст. визначна пам’ятка бароко на Україні, фундатором якого виступив магнат Микола Потоцький, дзвіниця найвища в Галичині, Троїцький собор, збудований в давньоруському стилі в честь 300-річчя династії Романових архітектором Щусєвим, мозаїка Миколи Реріха, підземна церква Іова Залізо, монастир.

 

Переїзд до Рівенської області де серед хвойного лісу розташувався жіночий монастир – Скит Праведної Анни. На території скиту знаходиться купіль з цілющою водою з температурою води 4-6 градусів на протязі року. Заборонено пірнати, плавати, засмагати. Окунаютися згідно правил що встановлені на території Скиту. Заборонено перебувати на території у купальниках, шортах, майках.
Повернення у Львів.

ВАРТІСТЬ: у складі збірної групи – 450 грн./особа., діти – 400 грн./особа.

ПРИМІТКА: для жінок обов’язково потрібно мати спідницю нижче колін і хустку на голову; заборонено заходити на територію Лаври у шортах, майках. На теритиорії Скиту Праведної Анни і на купелі заборонено перебувати у купальниках, у непристойному вигляді.

Обід. На території Лаври знаходять дві трапезні: перша при вході (другі страви, кава, чай, води), друга в готелі Лаври (перші і другі страви, кава, чай, води)