Автобусна оглядова екскурсія з “life” гідом. 3 год. – 3 виходи.

Львів – це чудове, неповторне місто – музей під відкритим небом. Під час екскурсії буде можливість оглянути історичну частину Львова, що внесена в світову спадщину ЮНЕСКО (Собор Святого Юра, Високий Замок, Личаківський цвинтар).

Найяскравіша пам’ятка барокко на Україні – Собор Святого Юра. Власне собор є частиною комплексу: бароковий собор з дзвіницею, палац митрополитів, будинки капітули, тераси з двораменними сходами, ворота зі скульптурами, мури, що обводять капітульні будинки і владичий сад. У середині храму знаходяться копія Туринської Плащаниці, чудотворна ікона Теребовлянської Богородиці, мощі святих: Святого Миколая, Святого Валентина, Святого Апостола Петра (зупинка з виходом).

Личаківський цвинтар – найстаріший некрополь Східної Європи. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На цвинтарі – 2000 гробниць, близько 20 каплицьі більше 500 пам’ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані відомі політики, духовні особи, вчені різних національностей. На полі почесних поховань перепоховані Герої, що боролись за Волю України у другій половині ХХ ст. і Герої що загинули на початку ХХІ ст., зокрема у січні – лютому 2014 року (зупинка з виходом).

 

Високий замок – найвища гора Львова, що домінує над містом. Гору називають колискою міста. Є декілька оглядових майданчиків. З верхнього відкривається панорама Львова з висоти пташиного лету! (зупинка з виходом)

А також екскурсія проходить по центральних проспектах включаючи такі пам’ятки архітектури як Університет (колишній Галицький сейм), Політехніка, Шляхетське казино, район Стрийського парку, храми різних конфесій та різних архітектурних періодів.

ВАРТІСТЬ: в складі збірної групи – 100 грн./особа., діти – 80 грн./особа.

ТРИВАЛІСТЬ: 3 години.

 

ПРИМІТКА: у вартість не включені вхідні квитки