Пішохідна екскурсія, яка познайомить з пивною культурою Львова.

“Не знати пива – не знати радощів!” – так колись говорили у стародавньому Світі. Пивний тур “Львівське пиво суперкляса” подарує незабутні враження та купу радощів!

У давнину у Львові було безліч приватних броварень, сьогодні ж безліч пивних ресторанів!

Історію появи цього напою “розповість” монах-пивовар, що завмер з бочкою пива біля колишнього єзуїтського монастиря. А про пивні смаки можна буде “спитати” у загадкового пана що з кухлем присів біля будівлі колишньої Гауптвахти. Про технологічний процес варіння найстарішого напою світу розповість “Театр пива “Правда””, а поміряти свій животик з пивним пупом Україи можна буде біля Королівської пивоварні!

 

“Липове” живе пиво “Mons Pius” можна буде спробувати в однойменному ресторані (а взимку особливо гаряче зі спеціями та сиропами!), веселого “Зеника” запропонує “Дім легенд”, де смакуючи пиво можна споглядати панораму Львова а також загадати бажання влучивши у капелюх сажотруса, що сидить на трубі. Також сьогодні у Львові працює і “Пивна циця”, яка ніколи не відмовляє тим, хто добре з нею обходиться. І на завершення справжнє чеське пиво у пивному ресторані “Старгород”.

ВАРТІСТЬ: в складі збірної групи – 100 грн./особа (min. 2 особи).

ТРИВАЛІСТЬ: 3 години.

ПРИМІТКА: у вартість не включені дегустації у пивних ресторанах.