Страхування
Мова :
Обрати тур

Каринтія - федеральна земля на самому півдні Австрії. Вона межує з країнами Італією і Словенією, а також з австрійськими федеральними землями Тиролем, Зальцбургом і Штирією. Різноманітність і нові враження гарантує вже сам ландшафт Каринтії, розташованої між найвищою вершиною Австрії –піком Гросглокнер (3.798 метрів) в Альпах і гірським хребтом Караванкен на півдні. Гори змінюються пагорбами і долинами.
Протяжність цього австрійського регіону з півночі на південь - 110 км, із заходу на схід - 140 км
Столиця землі Каринтія місто Клагенфурт, населення - 90.000 мешканців.
Батьківщина найчистіших озер і другого за висотою гірського піку Гроссглокнер славиться практично середземноморським кліматом в районі долини річки Лавант і суворим на півночі області. Річка Драва з численними притоками, що протікає через Каринтію - водне багатство регіону. Проте, зовсім не гірська річка є головною природною пам'яткою, а утворені в результаті танення льодовиків озера. Частина з них розташовується в долинах, має досить великий розмір і приваблює туристів з усього світу. Інші менш доступні і знаходяться на вершинах гір. Мальовничий ландшафт навколо і маленька глибина - відмінні риси цих озер. Зате ці високогірні альпійські озера дають початок багатьом річкам.

У цій найпівденнішій австрійської федеральній землі розташувалися кілька найвідоміших, а влітку і найтепліших озер, які полюбляють прихильники плавання і водних видів спорту. Крім великих озер, таких як Вертер Зеє, Оссіахер-Зеє, Мільштатер Зеє і Вайсензеє, в Каринтії є і багато популярних дрібних озер, таких як Афрітцер Зеє, Фаакер Зеє, Фельд Зеє, Койчахер Зеє, Клопайнер Зеє, Прессеггер Зеє і Ленгзеє. Всього в Каринтії налічується 1.270 найчистіших озер і прозорих, як кришталь річок, протяжність яких становить 8 тисяч кілометрів. Вода - дзеркало душі Каринтії. Великі озера для купання є основною принадою для гостей Каринтії. Ці озера були відзначені за чудову якість їх води європейською премією з екології "Tourism for Tomorrow Award".
Каринтія - один з найпопулярніших австрійських гірськолижних регіонів. Тут знаходяться гірськолижні схили всіх рівнів складності. Австрія - щедра на сніг країна. Якщо вибрати для зимового відпочинку саме Каринтію, то тут величезний вибір гірськолижних курортів, як, наприклад, Анкогель, Бад Кляйнкірххайм, Нассвельд або ж Мельтальскій льодовик.
Всі туристи - і професійні лижники, і навіть сім'ї з дітьми - знайдуть в Каринтії ідеальний для себе курорт. Висота гір тут різна, є невисокі, але є й піки висотою близько 3000 м

Курорти Каринтії

Качберг