Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Тірольський курорт Іглс знаходиться на мальовничому плато в 7 км від Інсбрука. Тут проходили змагання зі швидкісного спуску і стрибків з трампліну зимових Олімпійських ігор 1964 і 1976 років. Але ще до Олімпіади 1964 року Іглс вже був популярним зимовим курортом біля підніжжя гори Патшеркофель (2247 м). Скі-пас Glacier дійсний у восьми зонах катання. У цьому невеликому зимовому курорті вдало поєднується можливість неквапливого сільського життя з міським ритмом Інсбрука. Особливо цікавими гірськолижні тури в Іглс є для гірськолижників, які вперше поїхали до Австрії. Тут вони отримають чудову можливість дізнатися практично всі основні райони катання в Тіролі. Під час гірськолижного відпочинку в Іглс можна придбати лижний абонемент, дійсний на 8 зон катання, де знаходиться в цілому 111 гірськолижних трас.
Парафіяльна церква в Іглсі - прекрасний зразок архітектури бароко, побудована на фундаменті церкви XIII століття. Її склепіння прикрашають фрески Йозефа Шмітцера. Паломницька церква в Хейлігвассере на горі Патшеркофель розташована на висоті 1240 м над рівнем моря і відома своїми «цілющими водами» і дерев'яною статуєю Діви Марії XV століття.

Гірськолижний відпочинок

Технічні характеристики регіону Інсбрук / Іглс Висота: 860-3210 м Зона катання: 575 м - 2677 м Рівнинна лижня: 200 км трас для бігових лиж Гірськолижні траси: • Сині - 100 км • Червоні - 195 км • Чорні - 30 км Кількість витягів: всього - 59 • кабіни - 9 • Крісельні - 15 • Бугельні - 27 Сезон катання триває з грудня по квітень.
Технічні характеристики Іглс Зона катання - 900 - 2247 м Кількість витягів – 8 Загальна протяжність трас - 14 км Легкі траси - 6 км Траси середнього рівня - 5 км Складні траси - 3 км Траси для бігових лиж - 20 км Траси для зимових сходжень - 14 км

На курорті працюють три школи сноуборду і гірських лиж, є дитячий садок. Для любителів активного відпочинку пропонується: катання на конях і снігомобілях, катання на санках, параглайдінг, тобоган, сквош, керлінг. Тут є спортивний центр, критий тенісний зал з трьома кортами, відкрита і крита ковзанки, кегельбан, критий басейн, олімпійська бобслейна траса. У Іглсі 3 бари, 10 ресторанів, дискo-клуби, проводяться національні австрійські вечори та театральні вистави. Тут можна пройти оздоровчий курс мінеральними водами. Лікувальні джерела Іглса вже кілька століть використовуються для профілактики і зняття симптомів неврологічних і дерматологічних захворювань. Оздоровлюючі, омолоджуючі та доглядаючі процедури проводяться в бальнеологічному центрі Modern Mayr Medicine.

Готелі курорту