Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Ішгль розташований в західній частині Тіроля на висоті 1377 м над рівнем моря, де сніговий покрив дуже надійний. Це головний населений пункт долини Пацнау. Ущелина замикається прекрасним масивом Сільвретта - еталоном краси альпійських пейзажів. Розвиток розташованого в долині курорту почалося тільки в кінці 50-х - середині 60-х років XX століття. Дивно, але з тих пір розмір селища практично не збільшився, проте характер життя повністю змінився. Разом з суміжним з Ішглем районом Галтюр, вони утворюють територію під загальною назвою "Сільвретта".
Ішгль справедливо вважається одним з кращих альпійських курортів і славиться своїми après-ski (розвагами після катання). Ішгль одне з найжвавіших і веселих місць в горах Австрії. Тут постійно проводяться якісь концерти, фестивалі, гостюють знаменитості. Багато живої музики і веселих компаній. Цей престижний курорт приваблює не тільки гірськолижників, а й заможну публіку - любителів просто «потусувати». Компактність селища в цьому плані сприяє вечірнім розвагам. Разом з тим, Ішгль - один з найдорожчих австрійських курортів.

Ішгль має спільну зону катання з невеликим швейцарським курортом Замнаун. Долина Замнаун не має прямого виходу до Швейцарії, а виводить назад до Австрії.
Ішгль поєднує в собі кращі риси австрійських і французьких курортів. Курорт від початку спроектований розумно і красиво: для планування цього гірськолижного комплексу був використаний французький досвід будівництва високогірних спортивних курортів. Курорт суцільно "горбистий", утворені подібним ландшафтом рівні з'єднані між собою ретельно продуманою системою витягів: в якому б готелі Ви не зупинилися, неодмінно опинитеся в безпосередній близькості від витягу.
Ішгль має найвищий серед австрійських курортів рейтинг WSG (для сноубордистів). Це кращий в країні фан-парк в районі Ідйох. Тепер Ішгль є раєм для не лише для любителів гірських лиж, але і для сноубордистів.

Готелі курорту