Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Кіцбюель - один з кращих в світі гірськолижних курортів - невелике містечко в східній частині Тіролю. Витяги тут були споруджені ще в 1928 році. З тих пір весь район покрився великою мережею канатних доріг і витягів. Затишно розташований у великій закритій долині між вершинами Кіцбюелерхорн і Еренбаххьое, Кіцбюель відрізняється стабільним кліматом з температурою -1ºС / -5ºС взимку і гарантією гарного снігового покриву з грудня до початку квітня. Особливість місцевості така, що коли в Зальцбурзі чи у долині тане сніг, в Кіцбюелі він продовжує лежати, зберігаючи відмінні якості (стабільний покрив з початку грудня до кінця квітня). Чудово провести час тут можна не тільки на засніжених схилах. Кіцбюель пропонує: ● закритий басейн "Aqarena" з сауною і солярієм - безкоштовно для власників скі-пас (неподалік від витягу Hahnenkammbahn), сауна спільна, окремо - тільки 2 рази в тиждень ● відкриті льодові ковзанки - 4 ● криті тенісні корти - 3 ● катання на санях, запряжених кіньми ● катання на конях в закритому манежі ● найдовша лижня (бігові лижі) - Kitzbüehel - Aurach (лижня легкої і середньої складності) - 14 км ● траси, для здійснення піших прогулянок (40 км) ● санні траси: Kitzbühel / Aurach - 3, 8 км ● гірськолижні школи ● дитячий гірськолижний сад (від 3-х років) ● дитяча гірськолижна школа ● сноуборд-парк ● бібліотека ● фітнес-центр ● салон краси ● кінотеатр ● боулінг ● керлінг ● параглайдінг ● повітряні кулі ● понад 40 ресторанів і кафе в горах ● понад 60 ресторанів і кафе в місті ● казино (в готелі Goldener Greif, Hinterstadt, 24): французька і американська рулетка, баккара, блек джек, покер, колесо фортуни, «однорукі бандити». Щопонеділка "Жіночий день" - безкоштовний келих на вході і участь жетонів в лотереї ● диско-бари ● недалеко - музей кришталю Сваровскі.

Гірськолижний відпочинок

Від селища витяги ведуть на дві основні зони катання - Hahnenkamm (Ханенкамм) на горі Ehrenbachhoehe і Kitzbüeler Horn (Кіцбюелер Херн). Так само з центру міста регулярно курсують комфортабельні безкоштовні автобуси за маршрутом Кірхберг / Ашау - Кіцбюель Пастурн / Міттрезіль, які з'єднують всі виходи на траси. Єдиний Ski-pass дозволяє користуватися витягами всього регіону. Основні зони катання об'єднані трасами скі-сафарі, а між населеними пунктами курсують автобуси, безкоштовні для власників ski-pass.
По головній зоні Ханенкамм / Hahnenkamm (800 - 1972 м) і пов'язаною з нею Пасс Турн / Pass Thurn (1274 - 2004 м) прокладені траси скі-сафарі - 120 км захоплюючих спусків по засніжених альпійських луках, серед вікового хвойного лісу, повз гірських ферм і скелястих обривів. Справжню подорож по горах поєднує довгі пологі спуски з запаморочливими скатами. На цьому шляху зустрінеться найдовша траса регіону - Pengel - stein Sud, протяжністю 6,8 км з перепадом 1050 м Вона з'єднує Ханенкамм і Пасс Турн. Скі-сафарі стартує в Кіцбюелі і закінчується в Рестерхее.
Друга міська зона катання - Horn, пропонує відмінні можливості для сноубордистів і гірськолижників.
Найскладніший спуск - Schwarzkogel (перепад - 970 м, довжина -3,6 км)
Хіт регіону - траса Штрайф / Streif-Familienabfahrt № 21 і складні ділянки траси Штрайф-Реннштреке / Streif-Rennstrecke. Саме з Кітцбюеля витяг веде на знамениту "смугасту" трасу Streif, де щорічно проводяться етапи зі швидкісного спуску чемпіонату світу з гірських лиж Ханенкам.
Нічне катання: освітлена нічна траса в Jochberg / Wagstaettlift
Сноуборд
На протилежному боці - сноупарк SNOWBOARD Arena відкритий на Кітцбюелер Хорн / Kitzbüheler Horn (800 м - 2000 м), де оселилися сноубордисти: тут і фан-парк, і хафпайп, зверніть увагу на траси від Egglift, фрірайд, бордер-крос у Brunellenlift. Природа в цьому регіоні створила все можливе для сноубордингу, справжня альтернатива штучним спорудам. У сноупарку SNOWBOARD Arena є два хаф-пайпа, один з яких – природний на Hahnenkamm / Kaserecklift. Найдовша траса для сноуборду на курорті - Rengelstein Sud. Вона являє собою спуск середньої складності довжиною 6,8 км і з перепадом висот 1055 метрів. Найскладнішим виглядає спуск Schwarzkogel під № 31. Досвіченим сноубордистам варто звернути увагу на траси від Egglift з № В9, фрірайд з № В4, бордеркросс у Brunellenlift з № В5. Відточити техніку можна на зв'язці трас B9 і В7, за якими починається хаф-пайп.
Ski-bus
● Безкоштовні ski-bus ходять приблизно з середини грудня до середини березня. Ski-bus за маршрутом Kitzbüehel – Jochb.

Лижні школи

Для новачків в лижному спорті є 3 лижних школи, в яких проводять групові та індивідуальні заняття досвідчені інструктори. Та що там казати, якщо однією з кращих шкіл в Кіцбюелі - Роті Тойфель (Червоні чорти) - керує легендарний Тоні Зайлер - триразовий олімпійський чемпіон і 5-кратний чемпіон світу в усіх горнилижних дисциплінах.
Кіцбюель лежить на висоті - 800 м, найвища точка витягу - 2000 м, перепад висот 1200 м Широку популярність курорт придбав завдяки змагань гірськолижників, що тут регулярно проводяться. Тут же знаходиться знаменита траса етапу Кубка світу Streif, сноуборд-парк "Райський сад". 170 кілометрів ідеально підготовлених лижних трас, 33 кілометри маркованих лижних маршрутів всіх ступенів складності, заряджений адреналіном парк для сноубордистів, природні схили для катання на санках, плюс сотні кілометрів лижні і маршрутів для піших прогулянок - все це перетворює Кіцбюель в зимовий альпійський рай.
Додатково:
неподалік від Кітцбюеля знаходяться траси Сант-Йохана, Бріксенталь. Тут діє alpenskipass. Є можливість використовувати траси Зальцбурзького Спортивного регіону - Цель ам Зе / Капрун, Заальбах / Хінтерглемм та інших, об'єднаних в лижний абонемент SkiJoker.
Сезон: з початку грудня до кінця квітня.
Курорт включений в скі-пас "SkiJocker».

Готелі курорту