Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Популярний австрійський курорт Лангенфельд затишно розташувався в центрі долини Ецталь (Ötztal), в 11 км від Зольдена. Лангенфельд - невелике селище, що налічує заледве 4300 жителів. Це ідеальне місце для лижного спорту, відпочинку та релаксації.
Лангенфельд знаходиться на висоті 1200 метрів, але не тільки гірськолижний відпочинок притягає сюди туристів, а й унікальний термальний комплекс Längenfeld Termal SPA. Кращий в Австрії сучасний термальний комплекс «Aqua Dome» площею 50 000 м², що здатний прийняти одночасно 1500 відвідувачів, приніс Лангенфельді найбільшу популярність.
Цілюще джерело в Лангенфельді відоме з XVI століття. Тутешня вода містить двовалентну сірку. Цей натрій-хлорид-сульфатно-сірчисте джерело б'є з глибини 1860 м, вода сюди потрапляє з місцевого льодовика з висоти 3000 м і, збагатившись мінеральними солями, повертається на поверхню землі, зігріваючи і оздоровлюючи своїми лікувальними теплом людей. Температура термальної води близька до температури людського тіла (28-36°С), що створює відчуття комфорту. У SPA-центрі, крім гарячих ванн і критих басейнів є медичний центр, світ саун, ресторан, розваги для дітей та ін.

Відпочинок

Незважаючи на величезну кількість розваг, найбільш затребуваним, звичайно ж, є лижний спорт, для якого обладнано величезна кількість різних трас. Навіть початківці зможуть на них себе випробувати, тим більше, що тут працює лижна школа. Життя в Лангенфельді проходить дуже цікаво і захоплююче завдяки частим концертам, які проходять просто неба, дискотеках і можливостям покататися на лижах, конях і ковзанах. Є магазини, ресторан, бар. Для самих азартних тут працює казино, а для любителів кінофільмів - кінотеатр. У Лангенфельді туристи також займаються боулінгом, керлінгом, відвідують різні заходи і знаходять інші розваги.

Готелі курорту