Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Майргофен-Ціллерталь входить до числа найпопулярніших гірськолижних курортів Австрії. Він розташувався на кордоні двох знаменитих долин країни - Ціллерталя і Туксерталя, в долині річки Ціллер. Особливу популярність Майрхофен здобув завдяки розташованому поряд льодовик Гінтертукс (Hintertux) 3250 м, де сніг лежить навіть влітку. Цей спортивно-курортний центр орієнтується безумовно і майже виключно на любителів гірськолижного спорту: тут поєднуються чотири вузькі долини, найвідоміша з яких - Туксерталь зі своїм знаменитим Гінтертукс.
Тут, на льодовику, в 1968 р був відкритий перший в Тіролі літній гірськолижний район. Взимку Майргофен пропонує різноманітні можливості для катання в трьох основних регіонах: Ахорн (для початківців лижників), Пенкен (для середнього рівня лижників), який сполучається з Gerent (де знаходиться парк для сноубордистів) і льодовик Гінтертукс (за оцінками фахівців з найцікавішими цілорічними льодовиковими трасами Австрії).

Гірськолижний відпочинок

● Зона катання 1500-3250 м
● Перепад висот - 1750 м
● Траси - 12
● Траси для початківців - 35%
● Траси середньої складності - 55%
● Складні траси - 10%
● Загальна протяжність трас - 80 км (влітку відкрито - 20 км)
Найдовші траси:
● 4 км (перепад 1050 м) з Гіпфел Кьонігсляйтен в Герлос
● 5,5 км (перепад 1270 м) з Фітценалм в Майргофен
● 12 км (перепад 1750 м) з Гефрорене Ванд в Гінтертукс
Найцікавіші льодовикові траси в Австрії:
● Гінтертукс в 19 км від Майргофена, 1500 - 3250 м, 86 км трас, з них 10 км - складні
● майже повна відсутність лижників всього в 15 хвилинах їзди від Майргофена: Фордерланерсбах - 14 км трас, Ланерсбах - 19 км трас
● безкоштовні лижні автобуси по всій долині
● лижне сафарі Цель ам Ціллер/Герлос Кьонігсляйтен - 115 км трас - мандрівка на лижах і витягах, найвища точка 2500 м
Витяги - 32
● Крісельні - 12
● Бугельні - 16
● Гондоли/фунікулери - 4
Загальна площа катання - 89 га
● Площа штучного засніження - 15%

Для сноубордистів:
● фан-парк (Крумбахліфт) в Герлос: музика, будь-які можливості, в т. ч. і для професіоналів
● Хафпайп (Фуссалмліфт), Бордеркросс, Рейлі-слайд, Вейв-ран.
● 2 природні хафпайпи (20 і 30 м) в Ланерсбаху (Еггалмбан)
● Хафпайп 105 х 60 м на льодовику Гінтертукс (витяг Олперер)
Траси для бігових лиж - 18 км
Apres-ski та інші види відпочинку:
● аквапарк "Басейн пригод" "Erlebnisbad" (3 сауни з різною температурою, закритий басейн з гідромасажем, водоспадом, швидкою течією і водною гіркою (101 м спуску), є солярій в гроті, зимовий сад, сонячна тераса, бар і ресторан.
● ресторани і бари - 38 ● дискотеки - 4 ● нічні клуби - 11 ● відкриті басейни - 1 ● закриті басейни - 3 ● відкриті льодові катки - 1 ● криті тенісні корти - 3 ● відкриті тенісні корти - 15 ● майданчики для гри в сквош ● катання в санних упряжках ● катання на санках ● катання на конях в закритому манежі ● польоти на повітряних кулях ● параглайдінг ● більярд (pool, carambol, snooker) ● кегельбан ● боулінг - 2 ● міні-гольф - 2 ● фітнес-центр ● салон краси - 4 ● кінотеатр - 1 ● прокат лиж ● лижні школи
"Ціллерталер Суперскіпасс 3000" - все підйомники долини Циллерталь (475 км трас)

Möslbahn

З грудня 2018 року діє інноваційний 10-місний монокабельний підйомник «Möslbahn» гондольного типу новітньої генерації D-Line, що з’єднує район Месль-ам-Хохсвендберг з гірською вершиною Пенкен. Витяг «Möslbahn» перевозить близько 2000 лижників на годину до серця гірськолижного курорту на вершині Пенкен.

Готелі курорту