Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Обергургль, один з найбільш високогірних гірськолижних курортів Австрії (1928 м), розташований в долині Ецталь поблизу кордонів Південного Тіролю. Цей район - один з головних лижних центрів австрійської землі Тіроль. Вперше невелика альпійське селище, що складається всього з 14 будиночків, прославилося 27 травня 1931, коли повітряна куля Августа Піккарда, котрий здійснював подорож в шари стратосфери, був змушений приземлитися на льодовик Гурглер Фернер. Сотні роззяв і любителів сенсацій приїхали сюди, щоб спостерігати за рятувальною операцією, і були вражені чарівними видами місцевої природи.
Обергургль - частина комплексу з трьох курортів, що включає ще Хохгургль і Унтергургль. У 2003 році регіон отримав почесне звання "Алмаз в Альпах" за свої канатні підвісні дороги, спортивну бігову лижню і автобусні лінії.

Гірськолижний відпочинок

Зони катання:
∙ Фесткогль (Festkogl) 1930-2700 м Від курорту сюди ведуть 2 підйомника. Траси в основному дуже комфортні, є і кілька чорних трас з глибоким снігом. Тут також є half pipe для сноубордистів. Є цілинні спуски в долину. Звідси відправляється гондола Top Express в зону катання Хохгургль.
∙ Хое Мут (Hohe Mut) і Шёнвісхютте (Schoenwieshuette) 1930-2760 м Від курорту йде крісельний витяг, а далі є вибір з чотирикріселок - і маса прекрасних синіх і червоних трас і цілинних спусків.
∙ Вурмкогль (Wurmkogl) 1950-3080 м Тут зосереджені в основному сині пологі спуски. Також є 3 чорні траси, місцями задоволені круті.
. траси:
∙ Загальна протяжність трас: 110 км
- чорних - 20 км
- червоних - 55 км
- синіх - 35 км
- 8 км трас освітлюються у вечірній час.
∙ Загальна кількість витягів - 23:
- крісельні - 12
- великогабаритні кабіни - 7
- фунікулери - 4
∙ Загальна протяжність трас для бігових лиж - 12 км: 2 км (в Хохгургль), 7 км Obergugl Pill / Angern, 3 кілометрова траса для початківців в Обергугле.
∙ Перепад висот: 1800-3080 м

Лижні школи

Висококваліфіковані інструктори школи Обергугля пропонують гостям курорту лижні і сноубордические курси для дорослих, дитячу лижну школу, дитячий сад, індивідуальні та групові заняття. Ще одна школа розташована в сусідньому Хохгургль.
У зимовий час до послуг гостей курорту ковзанка готелю Енціан, а також такі види спорту: керлінг, прогулянки на снігоступах, сноуборд, скелелазіння, гірські лижі.
Влітку доступні гірський велосипед, спортивна ходьба, походи в гори, тенісні корти, боулінг, закрите поле для гольфу площею 700 м², рафтинг, каное, каньонинг, скелелазіння, фотосафарі на льодовику, параглайдінг

Готелі курорту