Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Містечко альпійських шале в самому серці долини Гаштайнерталь на висоті 858 м Бад Хофгаштайн належить до ключових курортних і туристичних місць Австрії. Бад Хофгаштайн пропонує гостям взимку і влітку широкий асортимент послуг і розваг. Бад Хофгаштайн ще з XIII ст. відомий своїми термальними джерелами. Оздоровчий термальний комплекс Thermal Temple розташований в центрі величезного Альпійського парку. Тут поєднуються старовинні готелі і надсучасні високошвидкісні підйомники. Десятки кілометрів трас, багатоповерховий Термальний центр, прокладена по мальовничих околицях 15-кілометрова рівнинна лижня, гірськолижні школи і школа сноуборду, казино, магазини і різдвяні ярмарки, родонові джерела, басейни з мінеральною водою - все це складові частини гірськолижного відпочинку. П'ять навколишніх вершин сформували п'ять основних гірськолижних центрів.

Гірськолижний відпочинок

Перепад висот 2680-850 м
Зона катання - 859-2300 м
Загальна протяжність трас - 81 км
• сині - 28 км
• червоні - 51 км
• чорні - 2 км
Schlossalm - Angertal - Stubnerkogel
Перепад висот: 860 - 2300 м
Найбільша пов'язана витягами гірськолижна область. Ідеальні безлісні траси. Траси швидкісного спуску довжиною понад 1 км Витяг Judau в Angertal Valley для початківців. Особливою популярністю користується траса Hohe Scharte Nord довжиною 8 км з перепадом висот 1440 м - одна з найдовших трас швидкісного спуску в Східних Альпах. Найдовший і цікавий спуск - траса № 1, що переходить в №№ 2 і 2-а, довжиною 7,8 км з перепадом 1450 м
Витяги - 19
Витяги розумно покривають всю територію катання
• буксирувальні канатні дороги - 7
• крісельні канатні витяги - 7
• вагонні підвісні канатні дороги - 3
• гондоли - 2
Траси для бігових лиж - 35 км
Легка лижня - 10 км
• середньої складності - 18 км
• Складна лижня - 7 км
Оцінка трас для бігових лиж **** (класифікація ADAC)

Лижні школи

У Бад Хофгаштайні 3 школи. Дитячий гірськолижний сад для дітей від 3-х років. Дитяча гірськолижна школа в Бад Хофгаштайні для дітей від 4 років.
Спорт і розваги в регіоні
Бігові лижі (90 км) ● Відкриті термальні басейни (7) ● Закриті басейни (25) ● 17 родонові штолень ● Водна терапія ● Термальні джерела катання на конях (в закритому манежі) ● Криті тенісні корти (6) і майданчики для сквошу (2 ) ● Катання в санних упряжках ● Дельтапланеризм ● Параглайдінг (курси) ● 90 км піших маршрутів ● Фітнес-центр ● Спортивна стрільба ● Полювання ● Спортивна анімація для дітей ● Відкритий льодовий каток (4) ● Сауни
Apres-Ski і інші види відпочинку: Кафе, парочка ресторанів, бари.
Скі-пас "Ski Amadé" дозволяє кататися в п'яти гірськолижних регіонах - Зальцбурзький спортивний світ (Salzburger Sportwelt), Шладмінг Дахштайн-Тауерн (Schladming Dachstein-Tauern), Гастайнерталь (Gasteinertal), Зимовий світ короля Хохкёніга (Hochkönig's Winterreich) і Гросарльталь (Grossarltal ). Це 865 км лижні і 276 витягів, обладнаних за останнім словом техніки.

Єдині в Австрії: термальні озера в альпійських термах

Альпійські терми в Бад Хофгаштайні сьогодні є одними з найсучасніших оздоровчих і велнес-оазисів Європи, а з липня 2017 року до їх опису ще можна додати слово «унікальні».
З літа 2017 року розширена площа термального комплексу і з'явилося 2 термальні озера. Вони наповнюються виключно гаштайнською термальною водою, і використовується тільки біологічне очищення. Це робить купання безпечним також і для алергіків. Велике озеро, площею 1300 м² розширило пропозицію «Миру релаксації» - можна плескатися з дітьми на мілководді, просто насолоджуватися гірською панорамою або тренуватися в плавальної зоні (глибина до 4 метрів, довжина 50 метрів).
Відвідувачі саун можуть охолонути у другому термальному озері (площа 370 м²), на території відділення саун.
Навколо обох озер розставлені численні шезлонги, в яких можна розслабитися і насолодитися приголомшливою гірською панорамою.
У сімейному зоні влітку 2017 з'явилася нова 4-х смугова хвиляста водна гірка, висотою 6 метрів, шириною 4 метри і завдовжки 28 метрів.

Готелі курорту