Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Курорт розташований на березі Целльського озера біля підніжжя гірського масиву Шмітенхое. Целль ам Зе (757 м) і Капрун (786 м) знаходяться в області Пінцгау землі Зальцбург і разом складають знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). ESR є популярним місцем відпочинку величезної кількості шанувальників як високогірних пейзажів і спусків, так і унікальною альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік. Регіон пропонує те, що є найважливішим для будь-якого гірськолижника, як початківця, так і професіонала: гарантія гарного сніжного покриву.
Це єдине місце в Європі, де влітку влітку можна поєднати катання на лижах в нетанучих снігах льодовика Кіцштайнхёрн /Kitzsteinhorn/ і купання в водах Целльського озера. Широко розвинена інфраструктура цього регіону пропонує перш за все зелені поля для гольфу, багатокілометрові прогулянкові велосипедні траси, всілякі водні види спорту на Целльському озері: водні лижі, водні велосипеди, катання на човнах, віндсерфінг, підводне плавання; чудові криті басейни, 34 тенісних корти, сквош, катки і багато іншого. Збереглася щільна, середньовічна забудова з чарівними вузькими вуличками. Діє старовинна вузькоколійна залізниця в верхів'я річки Зальцах до найбільшим в Європі (390 м каскад) Кріммльскім водоспадів.

Гірськолижний відпочинок

Схили, траси, витяги
● Висота курорту - 726 м над рівнем моря ● Загальна висота - 3300 м ● Висота підніжжя - 775 м ● Перепад висот - 2 271 м ● Зона катання 757 - 3029 м (масив Шміттенхое, 2290-3029 м на льодовику) ● Трас - 32 ● Сині траси (для початківців) - 18 трас, 56 км ● Червоні траси (середньої складності) - 22 траси, 49 км ● Чорні траси (складні) - 9 трас, 25 км ● Найдовша траса - 6,2 км ● Число витягів - 58 ● Загальна пропускна здатність витягів - 39695 ос. ● Зона катання - 32,124 акр. ● Рівнинна лижня - 250 км ● Санні траси - 4 ● Сноуборд-траси -2 ● Фан-парк -1 ● Хафпайп - 2 ● Снігові гармати
Сноуборд
● Кіцштанхёрн / Kitzsteinhorn /: фанпарк на 2900 м, халфпайп на трасі від Альпін-центру (на 2450 м) до Лангвібоден (2000 м).
● Шмітенхое / Schmitennhohe /: халфпайп (100 м) під підйомником Глокнербах /Glocknerbahn/
Бігові лижі
Загальна протяжність трас для бігових лиж Пінцгау - 417 км лижні (з них в ESR - всього 58 км лижні), ***** за класифікацією ADAC. У Капруне є освітлені лижні траси (4 км, до 22:00).

Лижні школи

У спортивному регіоні Цель ам Зе - Капрун в цілому близько 10 лижних шкіл.
У Цель ам Зе: "Скішуле Франц Оберладер", "Скішуле СКІ-Маджик-Спіріт", "Скішуле Цель ам Зее-Арайтбан", "Скішуле Цель ам Зее-Шмітенхое", "Скішуле Цель ам Зее-Тумерсбах".
Скіпасс Європа-Спортрегіон включає в себе два великі райони катання: Шмітенхое і Кіцштайнхьорн. Можна придбати скіпасс як для кожного з цих районів окремо, так і для всього регіону в цілому. Cкіпасс Європа-Спортрегіон дійсний на всі витяги і лижний автобус.

Готелі курорту