Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Капрун - містечко, розташоване в 20 хвилинах їзди від підніжжя тритисячніка Кітцштайнхьорн / Kitzsteinhörn / висотою 3203 м, (народне назва - "капрунський льодовик"). Підйом до Кітцштайнхьорну може бути досить складним, він включає автобуси, фунікулери і канатні дороги.
Цель ам Зе (757 м) і Капрун (786 м) знаходяться в зальцбурзькій області Пінцгау і разом складають знаменитий Європейський Спортивний регіон (ESR). ESR - популярне місце відпочинку величезної кількості шанувальників зимового спорту, захоплюючих пейзажів і унікальною альпійської атмосфери, що панує тут цілий рік.
Гірськолижний сезон триває з грудня по квітень, а на льодовику Капрун - цілий рік.

Гірськолижний відпочинок

Зона катання - 757-3030 м
Зону катання курорту можна умовно розділити на 2 частини: Маіскогель (+1675 м) з 1 червоною і 2 синіми трасами і власне льодовик Кітцштайнхёрн (3203 м) з різноманіттям різних за складністю трас.
Перепад висот - 2243 м
Траси - 21
● Сині траси (для початківців) - 56%
● Червоні траси (середньої складності) - 44%
Витяги - 27
● Крісельні - 6
● Бугельні - 18
● Гондоли / фунікулери - 3
Сноуборд-парк - 2 хафпайпа
Траси з штучним засніженням - 39%
Траси для бігових лиж - 18 км
Санні траси - 4

Одна з найбільш комфотрних зон катання Австрії - льодовик Kitzsteinhörn / Кітцштайнхёрн (від 786 м до 3 029 м) - тішить своїми схилами лижників всіх рівнів. Катання на Maiskogel більше підійде новачкам: незважаючи на досить стрімкий схил, траси мають комфортний рельєф і придатні для учбового катання. Сноуборд Фан-парк на 2900 м; хафпайп на трасі від Альпін-центру (на 2450 м) до Лангвібоден (2000 м); хафпайп під витягом Glocknerbahn.

Лижні школи

У спортивному регіоні Капрун в цілому близько одинадцяти лижних шкіл. У самому центрі Капруна є чудово обладнана дитяча гірськолижна школа для дітей від 2,5 років з «продовженкою». Офіси гірськолижних шкіл знаходяться в центрі містечка. У прокаті спорядження в ESR з брендів широко представлені Salomon, Blizzard, Fischer, Atomic, Head.

Готелі курорту