Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Гірськолижний курорт Заальбах-Гінтерглемм, розташований в долині Глеммталь. Курорт розтягнувся більш ніж на 5 км по долині і об'єднав кілька альпійських селищ. Найбільше селище в долині - Заальбах, в 2 км вище по долині розташовано селище Гінтерглемм. Широку популярність цього гірськолижного регіону приносить вражаюче розмаїття снігових трас: пологі і гладкі - для початківців, запаморочливі з обривами, обвалами - для майстрів, спраглих гострих відчуттів. Заальбах, розташований на висоті 1003 метрів над рівнем моря, є універсальним курортом для гірськолижників будь-якого рівня - від «чайників»-новачкіов до професіоналів. Тут так само є прекрасні можливості для відпочинку з дітьми Тут проводився чемпіонат світу з гірськолижного спорту та етап Кубка світу. Контингент тут тільки лижний, все пристосовано для суперактивного відпочинку: санні гірки з нічним освітленням, катання на санях, сноуборд, фрістайл, катання на ковзанах, теніс, сквош, плавання.
На відміну від сусіднього Заальбаха, Гінтерглемм найцікавіший за різноманітністю спусків і кількості витягів регіону долини Глеммталь, тут набагато спокійніше, ніж в вируючому Заальбаху. Гінтерглемм - типове австрійське маленьке гірськолижне селище, типово по альпійському чарівне.
Курорт Заальбах - Гінтерглемм вважається одним з найдорожчих і престижних гірськолижних курортів Австрії. Лижні схили, розташовані по обидва боки долини, пов'язані мережею витягів в єдину зону катання. В останні роки на курорті проводитися активна модернізація гірськолижної інфраструктури: всі 200 км трас обладнані сніговими гарматами, старі бугеля замінюються новими крісельними витягами, а старі креселки змінюють на швидкісні гондоли.

Гірськолижний відпочинок

Катання в регіоні можливо відразу в трьох долинах, проте більшість трас розташовані в долині Глеммталь. Більшість трас приємні і необтяжливі сині і червоні, продумана система витягів дозволяє подорожувати по долині не знімаючи лиж. Можна почати катання з північного схилу і, рухаючись на захід у бік Гінтерглемм, переходити на південний тіньової схил. Особливість регіону - довгі сині траси. Найдовший спуск Шаттберг - Ост - Яузернабфарт (Schattberg-Ost - Jausernabfahrt) - 17 км
Зона катання: 1003-2098 м
Перепад висот: 1003-2096 м
Загальна довжина трас: 200 км
● Сині - 90 км
● Червоні - 95 км
● Чорні - 15 км
Загальна кількість витягів: 54
● Гондольні - 15
● Крісельні - 16
● Бугельні - 23
Продуктивність витягів: 90000 осіб / год.
Траси для бігових лиж: 12 км
Санні траси: 3
Тривалість сезону: грудень - кінець березня
Освітлена траса для нічного катання є в Гінтерглеммі
Сноуборд в Заальбаху-Гінтерглеммі
Фан-парк зі штучним освітленням в Гінтерглеммі; хафпайп (80 м на Bernkogel і 30 м на Turmwiese) в Заальбаху. У регіоні 13 км спусків для сноубордистів будь-якого рівня.

Лижні школи

Тут знаходяться 8 гірськолижних шкіл, найкраща - школа Фюрштауера, є гірськолижні школи для дітей від 4-х років і дитячі садки - від 3-х років.
● На курорті Заальбах 8 гірськолижних шкіл. Гірськолижний дитячий садочок для дітей від 3-х років (з обідом). Дитяча гірськолижна школа Фюрштауера для дітей від 4 років.
● На курорті Гінтерглемм є школа для сноуборду і сноуборд-фан-клуб з освітленими трасами, а також 2 дитячі лижні школи.

Чим зайнятись в місті

У регіоні більше 10 км трас для бігових лиж, відкрита ковзанка, катання на кінних упряжках, катання на конях, зимовий гольф, дельтапланеризм.
У Гінтерглеммі є відкрита льодова ковзанка, криті тенісні корти, критий басейн, сауна, солярій.
У Зааальбаху є кегельбан, спорткомплекс з басейном і саунами.
Apres-ski і розваги в Заальбаху-Гінтерглеммі
Галасливі тусовки в центрі Заальбаха, ошатний клуб "Лавина" недалеко від готелю "Бауер". Диско-клуб "Арена" в готелі "Альпіна", де регулярно йдуть всілякі шоу. Кращий ресторан Заальбаха - "Бекштетшталь" (Baeckstaettstal), дуже добрий "Шатобріан" в готелі «Reiterhof». Хвалять кухню готелю "Бауер". На вершині Wildenkarkogel-1970 найвеселіше місце у всій долині - ресторан з дискотекою на повітрі.
У Гінтерглеммі буйних гулянь не спостерігається: народ розтікається по скромним, але колоритним кабачкам біля витягів. У центрі містечка є дискотека "Танцхіммель". Популярні бари: "Хексенхойзель", Keller Bar, The Londoner, Bla Bla. Ресторан готелю Hasenauer, ресторан "Беренбаххоф".

Готелі курорту