Страхування
Мова :
Обрати тур

Курорт знаходиться за 18 км на північ від Варни, розташованний на території народного парку «Золоті піски». Своєю назвою зобов’язаний ніжнійшому золотистому піску, котрий щедро розсипаний вздовж усього узбережжя.
В центрі курорту знаходиться церковна каплиця Св. Іоанна Хрестителя, побудована під патронажем Його Високопреосвященства Варенського і Преславського митрополита Кирила. Знамениті мінеральні джерела гармонійно доповнюють місцеві можливості для відпочинку і відновлення сил. У бальнеологічному центрі Золотих пісків успішно лікують артрити, артрози, хронічні фарингіти, бронхіти, астму, знімають стреси, неврози. Окрім традиційних методів, тут приймається лікування бджолиними продуктами – прополісом і бджолиною отрутою, методи китайської народної медицини.

У розпорядженні шанувальників історії і археології на території комплексу знаходиться монастир Аладжа. Це найвідоміший середньовічний скельний монастир Болгарського Причорномор’я.
Якість морської води, чистота пляжів і повітря піддаються суровому щомісячному контролю і тестам на відповідність найвищим міжнародним стандартам.
Золоті Піски – курорт для тих, хто любить тусуватися. По-перше, на довгому, майже 3 км у довжину узбережжі розташовано більш 50 готелів – а це не один десяток тисяч гостей.
По-друге, улюблені туристами басейни заповнені мінеральною водою, що особливо корисно для здоров’я. По-третє , це рай для малюків і їх батьків. Тут працюють дозвільні центри, у яких можна спокійно лишити діточок на декілька годин під наглядом досвідчених педагогів. Крім того, тут безліч атракціонів і дитячих ігрових майданчиків.

Готелі