Страхування
Мова :
Обрати тур

Албена розташована у північній частині Болгарської Рів’єри на території заповідника Балтата (рідкісне поєднання моря і ліанового лісу) і вважається одним із найсучасніших курортів на узбережжі.
Албенський пляж відрізняється дуже дрібним світлим піском,тут чисте безпечне море з пологим спуском, неглибоке на відстані приблизно 100 метрів від берега.
Албена – один з найправильніших курортів для відпочинку з маленькими дітьми. По-перше, відмінна екологія ( курорт має у своєму розпорядженні власну кліматичну станцію, в якій цілий рік проводять спостереження за природними і екологічними умовами, до території курорту примикає унікальний природній заповідник « Балтата», по-друге, специфічний мікроклімат ( ультра-фіолетове випромінювання з корисною біологічною активністю, повітря з багатим змістом йоду, брому, фтору), по-третє, безпечність ( Албена – курорт з закритою охороняємою пішохідною територією), по-четверте, це територія чиста, доглянута, багато зелені, галявин, клумб і газонів, по-п’яте, безліч розваг для дітей – дитячі майданчики, басейни, атракціони.

На Албені знають толк у смачній і здоровій їжі. Тут ресторани з найхваленішими all inclusive – його пропонують у двох видах – звичайний і ultra.
До речі, у курорта в розпорядженні відмінна база для занять спортом (футбол, верхова їзда, теніс, хокей на траві, баскетбол, волейбол і т.д.) Є театри-вар’єте, пропонується велика екскурсійна програма, до того ж на курорті є прекрасний медичний центр і два суперсучасних SPA-комплекси, де можна підлікуватися і відпочити. Протягом усього літнього туристичного сезону в Албені проходять концерти, музичні фестивалі, виставки болгарських художників і фотографів.

Готели