Страхування
Мова :
Обрати тур

Всього у 17 км від Варни знаходиться розкішний готельний комплекс Рив’єра. Його отелі розташувались у гарному парку з величними деревами, багатьом з яких вже понад 100 років. Клубний комплекс, в якій входять прекрасно розташовані отелі, раніше використовувався як урядова резиденція , а також для прийому високопоставлених закордонних делегацій і іноземних гостей.
У Рив’єри в розпорядженні прекрасні умови і для бальнеолікування. Мінеральна вода – гіпотермальна, +48С, злегка мінералізована, гідро-карбонатно-хлоридна, сульфато-натрієва з легкою реакцією pH75. Із оздоровчих програм найпопулярніші включають в себе загальне бальнеологічне лікування, антистресове з акупунктурою, косметичне, по продовженню життя, програму для схуднення, і,звісно, фітнес. Тут є медичний центр, де лікують багато захворювань і усувають нездужання, використовуючи електро- і лазерне лікування, масажі у басейні з мінеральною водою.

Престижність і елітарність курорту обумовлює рівень сервісу не тільки в отелях, але і в ресторанах, барах і розважальних центрах. Рив’єра – курорт для вимогливих клієнтів із солідним прибутком, які звикли до люксових умов відпочинку. На території комплексу прекрасні умови для активного відпочинку, ділових зустрічей і конференцій.
Рив’єра пропонує послуги і розваги на будь-який смак, від всіляких пляжних і водних видів спорту до нічних барів, дискотек, екскурсій і анімацій. На ваш вибір: водні лижі, серфінг, рибалка, прогулянка яхтами, теніс, велосипедні прогулянки.

Готелі