Страхування
Мова :
Обрати тур

Туристичний комплекс Сонячний Берег займає 7-кілометрову смугу на узбережжі Болгарії за 30 км на північ від Бургаса.
Сонячний Берег добре підходить для відпочинку з дітьми: спокійна невелика затока з пологим дном, багато дитячих басейнів, ігрових майданчиків з качелями, гірками та іншим, постійно проводяться веселі ігри і змагання з призами і дитячими дискотеками. Крім того готелі стоять вздовж берегу і до моря не треба спускатися з гори або сходами. До того ж Сонячний Берег любить молодіж, для «відриву» якої тут створені усі умови: сучасні дискотеки і нічні клуби увесь сезон збирають веселу тусовку.
Сонячний Берег – відносно молодий курорт – музеїв і древніх пам’яток тут немає. Однак у місті чимало можливостей для активного відпочинку і розваг, так що нудьгувати не доведеться.

Найпівденніший квартал міста - Сатдіона. Звідти найближче до пам’яток старого Несебру, на околиці є футбольний стадіон. Далі з півдня на північ іде район Фрегата. Там на Південному пляжі відкритий дайвінг-центр «Діп Блю» і популярний нічний клуб. У центральній частині курорта зосереджена велика частина пляжних розваг. Також тут є аквапарк, а повз набережної обладнані майданчики для ігри в міні-гольф. На шопінг краще відправлятися в центр – там знаходиться великий ТЦ. У північному кварталі Чайка – більш дорогий і респектабельний відпочинок. Тут побудовані сучасні дорогі отелі, а неподалік – великий комплекс з полем для гольфу.
На пляжах відпочиваючим також не дадуть бездіяльно лежати на шезлонгах пропонуючи цікаві і навіть екстремальні розваги – польоти на дельтаплані, водні лижі, катери, «банани», «джети» і стрибки з парашутом. Хвилі біля берегів не такі сильні, як в океані, але бажаючі їх підкорити все ж таки можуть спробувати себе у серфінгу. Для дівчат є міні-спа – акваріуми з рибками Гарра-Руфа, а для чоловіків – рибалка на човні з інструктором, який знає все про клювання на болгарському Причорномор’ї.

Готелі