Страхування
Мова :
Обрати тур

Між курортом Золоті Піски і містом Варна розташований найстаріший курорт Болгарії – Святий Константин і Єлена, що заслужено пишається славними традиціями гостинності і привітності. Острів Святого Константина і Єлени – поєднання екзотики і сучасності, один із найпривабливіших курортів чорноморського узбережжя, а також це природній парк з кипарисами і смоковницями у лісистій місцевості, рельєфний морський берег, невеликі тихі затоки, тиша і спокій, лікувальні мінеральні джерела, чарівне поєднання морського бризу на висоті 25 метрів над рівнем моря з лісовою прохолодою і ароматом вікових дерев.
Клімат у цій місцевості м’який, здоровий морський бриз віє прохолодою. Води мінеральних джерел, температура яких досягає + 42 С, багаті кальцієм, бромом, йодом, сульфатами та іонами магнія. Центр мінеральних вод оснащений сучасним обладнанням; тут більш 100 видів профілактичного лікування: від водолікування, фізіотерапії, рефлексотерапії до лікування струмами високої і низької частоти. До ваших послуг басейн з мінеральною водою. Мінеральні джерела, водні бані на курорті приваблюють цілий рік своїх шанувальників. Цілюща мінеральна вода, багата солями і мікроелементами, успішно лікує артритні і ревматичні захворювання, порушення опорно-рухового апарату, фізичне і психічне виснаження організму.

Святі Константин і Єлена – чарівне містечко, приваблююче своїми тихими бухтами, мальовничими кам’яними стрімчаками, кришталево-чистим повітрям, золотистими пляжами, цілющими мінеральними водами і розкішними кіпарисовими алеями. Це справжній рай і для тих, хто шукає спокою, і для шанувальників активного відпочинку.
Повз берега тягнеться панорамна набережна, а до пляжів ведуть сходи. Курорт давно облюбували любителі дайвінгу – іх приваблює порізана берегова лінія, маленькі бухточки і круті кам’яні стрімчаки.
За переказом курорт отримав свою назву за однойменним древнім жіночим монастирем Св. Константина і Єлени, від якого на курорті збереглася лише каплиця. Маленька будова наполовину осіла в землю. Кам’яна плита перед церковним вівтарем накриває джерело, із якого, згідно легенді, тече свята вода.

Готелі