Страхування
Мова :
Обрати тур

Святий Влас знаходиться за 40 км від міжнародного аеропорту Бургас, за 5 км від найбільшого і метушливого курорту страни – Сонячний Берег і за 9 км від древнього і тихого Несебру. Прописавшись на зеленому підніжжі Стара Планина на узбережжі Чорного моря, містечко забезпечило собі репутацію чудової бальнеолікарні: тут особливий мікроклімат, поєднуючий м’який, збагачений іонами йоду морський бриз і найчистіше гірне повітря. Багато відпочиваючих їдуть у Святий Влас саме для того, щоб оздоровити легені.
Святий Влас – один із наймолодших курортів Болгарії, чудова комбінація пляжа і моря у підніжжя гори, в останні роки перетворився в один із найсучасніших місць для літнього відпочинку на морі. Гірний масив Стара Планина місцями підступає майже до самих берегів.

Курорт почав активно розвиватися в останні роки – збудовані зовсім нові отелі, а інфраструктура розширена.
Клімат в цьому районі виключно здоровий, а гірським схилам , лісу, морю і пляжам надається велика перевага як місцю для відпочинку і релаксації.
Піщані пляжі ( загальною протяжністю 1,5 км) розташовані на берегах численних зручних для купання бухт.
Святий Влас – тихий і спокійний курорт, але його близьке розташування до Сонячного Берегу дозволяє туристам відчути незабутні емоції літнього нічного життя. Це робить його відмінним місцем для відпочинку як для сім’ї з дітьми, так і для тих , хто хоче не тільки відпочивати, але і розважатися відвідуючи клуби і дискотеки на сусідньому курорті.

Готелі