Страхування
Мова :
Обрати тур

Слово «рів'єра» завжди викликає найприємніші асоціації: ласкаве сонце, теплий пісок, синє море, таємничий шум хвиль. Загалом, це і є опис Будванської рів'єри, одного з найпопулярніших місць Чорногорії. Рів'єра знаходиться в середній частині Адріатичного узбережжя цієї країни та складається з міста Будви і його околиць. Це найбільший туристичний центр, відомий своїми розкішними піщаними пляжами, дивовижною середземноморською архітектурою і досить жвавим нічним життям. Найпопулярніші курорти Будванской рів'єри - Будва, Бечічі, Рафаїловічі, Пржно, Мілочер, Святий Стефан, Петровац, Сутоморе і Бар.
Будва (Budva)
Будва складається з Нового міста, де знаходиться більшість готелів, ресторанів і тягнеться легендарний пляж «Словенска плажа», і Старого міста - невеликої мальовничої цитаделі з церквою, вузькими вуличками і затишними будиночками.
Головна принада Будви - пляжі, загальна протяжність яких становить понад 11 км Найпопулярніший і людний - «Slovenska plaža», також цікавий пляж «Mogren», розташований в межах міста, біля підніжжя крутих скель. За межами Будви знаходяться пляжі «Trsteno» (ідеально підходить для малюків, завдяки наявності пологого входу в море) і «Jaz» (один з найкрасивіших в Чорногорії). Старе місто оточене фортечною стіною. У центрі знаходиться Цитадель - одна з головних визначних пам'яток Будви, зображена на багатьох листівках і магнітах (всередині працює музей). Поруч розташовані три старовинні церкви: Святого Івана Хрестителя- покровителя Будви з 1200 року, Святої Марії та Святої Трійці.

Бечічі (Bečići)
Невелике містечко на Будванской ривьере в 3-х кілометрах від Будви. Найбільшу популярність серед туристів цей куточ Чорногорії завоював завдяки своїм піщаним пляжам. Найголовніше тут - 1,5 км золотавого дрібногалечний пляжу. У 1936 р в Парижі курорт був нагороджений Гран Прі як найкращий пляж в Європі. Тут є все для чудового відпочинку: готелі та апартаменти, ресторани і кафе. Це ідеальне місце для відпочинку всією сім'єю. При цьому тут можна покуштувати страви зі свіжої риби, оскільки це містечко славиться рибальським промислом.
Містечко потопає в зелені, і тут можна не тільки купатися і засмагати, а й здійснювати приємні прогулянки, що огортають своїх гостей теплотою і домашнім затишком. Місцеві пляжі розтягнулися майже на два кілометрав. Узбережжям курсує туристичний автопоїзд, що допомагає гостям швидше дістатися до потрібного місця.
Рафаіловічі (Rafailovići)
Мальовниче містечко, в першу чергу комфортне для сімейного відпочинку, що безпосередньо примикає до курорту Бечічі. Обидва курорти знаходяться на березі великої затоки і мають єдиний пляж. Звідси недалеко до славнозвісного о. Святий Стефан і 15 хвилин пішої ходи від Будви. Дивовижний пляж, парки, пристань для човнів, численні ресторани, кафе, магазини - все це робить Рафаіловічі чудовим місцем як для активного так і для спокійного відпочинку.

Святий Стефан (Sveti Stefan)
Славнозвісний курорт на Будванській рів’єрі, в 7 км від Будви. Святий Стефан - це невеличкий острів і частина материку, які з'єднані між собою перешийком. Вперше острів Святий Стефан згадується в 1442 році, але справжнього розквіту досяг в першій половині XIX ст., коли в селищі було 100 будинків, три церкви і 400 городян. На верхівці високої скелі зведено церкву Святого Стефана, яка й дала назву всьому острову. Більшість населення було звичайними рибалками. У 50-ті роки ХХ ст. мешканців переселили і Святий Стефан перетворився в фешенебельне місто-готель. На острові збереглася унікальна архітектура, тут можна милуватися вузькими вуличками, мальовничими пейзажами і будиночками в середземноморському стилі.
Святий Стефан нагороджений призом "Golden Apple" (International Federation of Tourism Journalists and Writers) .Відпочинок тут популярний серед світових знаменитостей, гостями курорту в різній час побували Софі Лорен, Елізабет Тейлор, Сильвестр Сталлоне, Клаудіа Шифер та інші «селебріті».

Петровац (Petrovac)
Невелике затишне містечко Петровац - це пляжний курорт Будванської рів'єри, розташований на березі мальовничої Петровацької бухти (до Будви приблизно 17 км). Містечко збудоване ярусами по горбах, заховане в зелені квітучих садів, оливкових гаїв і густих соснових лісів, тому мікроклімат тут дуже м'який.
Тихий, спокійний Петровац цінується за відмінні умови для пляжного відпочинку - тут розташовані два великих пляжі. Головний міський пляж «Петровац» займає всю берегову лінію, вздовж нього тягнеться набережна з безліччю кафе і ресторанчиків. Протяжність пляжу майже 600 метрів, він покритий дрібною галькою або піском, є невеликі забетоновані ділянки. Другий пляж розташований трохи лівіше центрального пляжу, в 10 хвилинах ходьби по доріжці, прокладеній через сосновий ліс. Це мальовничий пляж «Лучіце», оточений оливковими і сосновими деревами, кам'янистими скелями. Цей пляж покритий дрібнішою галькою, захід у воду пологий. Протяжність цього пляжу трохи більше 250 метрів
Для любителів стародавніх пам'яток архітектури, місто пропонує безліч старовинних світських і релігійних будівель, які датуються періодами давніх часів і раннього християнства.

Готелі