Страхування
Мова :
Обрати тур

Герцегновська рів'єра - найпівнічніший курорт Чорногорського узбережжя Адріатичного моря, який межує з Хорватією, а на південному сході переходить в центральну частину узбережжя - Будванську рів'єру. До складу регіону входять громади Герцег-Нові, Котор і Тіват. Найпопулярніші курортні міста Герцегновської рів'єри - Ігало, Герцег-Нові, Рисан, Пераст, Котор, Тіват.
Ключовим курортним містом рів'єри є Герцег-Нові - стародавнє поселення поетів, художників і підкорювачів морів. На Герцегновській рів'єри зосереджено 14 пляжів.
Місце, де знаходиться Герцегновська рів'єра, тривалий час вважалося найпівденнішим фьордом Європи. Пізніше з'ясувалося, що Боко-Которська затока, береги якого були заселені людьми тисячі років тому, - це затонулий річковий каньйон. Але затока зберігла славу найбільшої бухти Адріатичного моря, а середньовічні міста Котор, Пераст, Герцег-Нови стали популярними туристичними центрами. У серпні Которську бухту заповнюють човни, прикрашені стрічками, кульками та ліхтарями. Так проходить «Бокельська ніч» - карнавал на воді, основними учасниками якого є човни. Дефілюючи в нічний час водами бухти з Прчань до Котора і назад, шхуни, катери та інші судна змагаються за звання найкрасивіших. Парад супроводжується культурною програмою на набережних і в містах, музичними і театральними виступами, піснями, танцями і святковими феєрверками. В цей час на курорті панує незабутня казкова атмосфера.

ІГАЛО

На Герцегновській рів’єрі можна не лише відпочити, а й підлікуватися на бальнеотерапевтичному курорті Ігало. Мінеральну воду і грязі цих місць використовує в своїх лікувальних програмах найбільший санаторно-курортний центр Середземноморського регіону - Інститут Ігало.
У Герцегновської рів'єри є дуже сильна сторона в порівнянні з іншими місцями на узбережжі: найбільш ефективне для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів повітря, збагачене ефірними маслами, озоном і йодом, а також наявність мінеральних джерел і лікувальних грязей. У курортному регіоні вже багато років працюють медичні інститути, що пропонують дорослим і дітям програми лікування різноманітних захворювань. В Ігало їдуть лікувати легеневі, кардіологічні, ревматологічні і неврологічні недуги, в Прчань з багатьох країн світу приїжджають астматики.
Грязьовий пляж (Blatna plaža) в Ігало відомий своїми лікувальними грязями. Він розташований біля гирла річки Суторина. На цьому піщаному пляжі абсолютно безкоштовно можна займатися лікувальними процедурами, обмазуючись грязями, які приносяться сюди з гірських масивів річкою Суторина. Вважається, що ці грязі лікують ревматизм і інші захворювання опорно-рухового апарату. На пляжі знаходяться кав’ярні, є послуга оренди лежаків і парасольок. Поруч є паркінг.

Готелі