Страхування
Мова :
Обрати тур

Грецькі моряки обрали це місце для своєї колонії, а римляни побудували на цьому півострові свою фортецю Civitas Novum (Нове місто). Про середньовічної історії міста свідчить збереглися старовинні будівлі і церква - тому сама назва міста Новіград, як нібито міста, що виникло не так вже давно, до певної міри оманливе.
Новіград був побудований на невеликому острові, який пов'язувався з материком в 18 столітті. Місто зберегло свою середньовічну структуру до наших днів. Три церкви - Св. Марії, Св. Максиміліана і Святого Пелагія зберегли свої особливості романського стилю і фрагменти ранньохристиянської базиліки, незважаючи на переважний вплив бароко (1745-1775). Церква Св. Агати на кладовищі 10-го століття є прикладом триаспідної романської сакральної архітектури, а церква Св. Антонія була побудована в готичний період і відреставрована в 17 столітті.

В наші дні Новіград став одним з найпопулярніших курортів західного узбережжя Істри. Тут розташовані комфортабельні готелі, ресторани, кемпінги, спортивні центри. Крім дійсно середньовічних будівель тут чимало і сучасних вдало стилізованих «під старовину» будівель -готелів, тратторій, барів - вельми вдалих творінь чудових хорватських архітекторів, дизайнерів і будівельників. Це місто, яке пишається своїми традиціями, красою, історичною та культурною спадщиною.
Якщо не складеться приїхати в Новіград на відпочинок, то, у всякому разі, перебуваючи на Істрі, на екскурсію сюди приїхати слід обов'язково.

Готелі курорту