Страхування
Мова :
Обрати тур

Старовинне місто, колись маленьке рибальське селище, Рабац - один з найпривітніших курортів Істри. Він розкинувся на терасах, що спускаються до моря і потопають у зелені сосен і олеандрів.
У 5 км від Рабца на пагорбі розташувалося невелике середньовічне місто Лабінв, що зберіло чимало старовинних будівель. Прогулянки його рамантічнимі вуличками доставлять задоволення любителям історії і старовини. З Рабца до Лабіна веде дорога, але вона, скажімо прямо, крутувата для пішої прогулянки, отже доїхати можна і муніципальним транспортом.
У містечку безліч ресторанів. Вздовж узбережжя тягнеться набережна, на якій розташовані лавки, магазинчики, затишні кафе і милі ресторанчики.
Рабац - ідеальне місце не тільки для сімейного відпочинку, а й для любителів тенісу - їх чекає чекає тенісний клуб з двадцятьма кортами.

Практично всі пляжі – галькові, в тому числі й дрібногалькові. Трапляються і невеличкі бухти з дрібною галькою для купання з дітьми. Дивовижна за красою природа з видами на Кварнерську затоку і прилеглі острови. Масових пляжів тут немає, всі вони маленькі, відокремлені, що додає регіону неповторну чарівність і особливий колорит. Мабуть, саме в Рабцу знаходяться одні з кращих пляжів півострова Істра. Тутешні пляжі відзначені "Блакитним прапором" FEE (Foundation for Environmental Education) - Фонду екологічної просвіти.
Протягом всього сезону вулиці і площі сусіднього містечка Лабін перетворюються в різноманітні сцени, на яких проводяться всілякі розважальні заходи. Також можна піти на дискотеку або в один з багатьох ресторанів, що простягаються вздовж усієї набережної Рабца.

Готелі