Страхування
Мова :
Обрати тур

«Північна перлина» і без сумніву одне з найкрасивіших міст Хорватії. У центрі міста височіє Кафедральний собор Св. Євфіміі. Його будівництво почалося в 1725 році і тривало 11 років. Неймовірно красива будівля в стилі бароко є унікальною архітектурною спорудою. Найважливішою релігійною святинею собору є саркофаг з мощами Святої Євфіміі: щорічно вклонитися Святій прибувають тисячі паломників з різних країн. На вершині дзвіниці собору встановлена бронзова скульптура Святої, що обертається і показує напрям вітру. Бруковані криві вулички старого міста приголомшливо привабливі. Лісисті пагорби з безліччю готелів і 13 прибережних островів біля Ровиня - це чудові краєвиди. Ровінь - рибальський порт, і можна бачити, як місцеві жителі займаються своїм щоденним ремеслом. Це одне з найкращих місць на всій Істрі, яке бажано відвідати.
З висоти пташиного польоту видно, як на схожому на краплю півострові в різні боки розбігаються вулички і провулки, що збігаються до пагорбу, де височить собор Св. Євфімії. З його дзвіниці відкривається чудова панорама маленьких зелених острівців навколо міста. Ровінь - рибальський порт, і ви побачите, як місцеві жителі займаються своєю щоденною ремеслом. Тут дуже велика італійська громада.
Лісисті пагорби і безліч прибережних островів навколо Ровиня створюють чудові пейзажі. Один з островів - острів Св. Андрія - відомий і під іншим ім'ям - Червоний острів /Crveni Otok/. Колись Ровінь знаходився на острові і був відділений від материка невеликим каналом. В середині сімнадцятого століття, завдяки швидкому зростанню населення, Ровінь став розвиватися. Поступово канал став заважати зв'язку між двома частинами міста, і в 1763 році його вирішили засипати. Так Ровінь знайшов свій нинішній образ. Зараз це один з найпопулярніших туристичних центрів Хорватії завдяки відмінній інфраструктурі, дивовижним пейзажам у поєднанні з багатою культурною спадщиною і безліччю пам'яток архітектури.

ДЕЯКІ ПАМ'ЯТКИ
Найвідоміший пам'ятник у Ровіні - собор Св. Євфимії (також знаної як Свята Фума). Собор було збудовано в XVIII столітті, а його фасад, виконаний у венеціанському стилі, був добудований століттям пізніше. Собор височить над містом. Дзвіницю собору на висоті шістдесяти метрів вінчає статуя Святої Євфимії, покровительки Ровіня. З вершини дзвіниці відкривається чудовий вид на старе місто, затоки і численні острови.
Неподалік знаходиться ще одне цікаве релігійна споруда - каплиця Святої Трійці. Вона збереглася до наших днів в первозданному вигляді і являє собою цікаве поєднання романського і готичного стилів. В даний час каплиця є місцем розташування картинної галереї, в якій представлені роботи місцевих майстрів. Обов'язковий пункт екскурсійні програми є старовинна церква діви Марії Милосердної.
Місцем розташування Міського музей став палац Каліого - кращий пам'ятник у венеціанському стилі. Тут виставлені різні експонати, що відносяться до часів Римської імперії і середніх віків. У музеї виставлено колекцію картин і скульптури XV-XIX століть. Музей був заснований в 1954 році і крім постійної експозиції в має своєму розпорядженні відмінні зали для проведення виставок та інших заходів. Тут зберігається велика колекція археологічних артефактів і предмети мистецтва.
В одній із старовинних будівель знаходиться Музей родини Хаттерот. У будинку, що колись належав місцевому лісничому, повністю відновлена обстановка минулих років. Красива антикварні меблі, незвичайні предмети побуту і оригінальні прикраси - колекція музею дуже різноманітна.

Готелі