Страхування
Мова :
Обрати тур

Умаг - найзахідніше місто-курорт Істри і Хорватії. Умаг називають «хорватськими воротами в Європу» за його близькість до Італії та Словенії - до словенського кордону лише 10 км Отже, перебування в Умагу дозволяє відвідати сусідні європейські країни і приємно поєднати відпочинок з оглядом Венеції, Трієста, Любляни. Відстань від Умага до Венеції - 210 км, до італійського Трієста - 49 км, до столиці Словенії Любляни - 133 км
Кращих тенісистів світу і уболівальників Умаг збирає на щорічний міжнародний тенісний турнір серії ATP - Croatia Open, недарма одним із символів міста стала тенісна ракетка. Турнір Croatia Open проходить в липні щорічно починаючи з 1990 року. У місті Умаг розташований кращий грунтовий тенісний корт Хорватії.
Умаг - стародавнє місто, засноване за часів Римської Імперії на острівці, з'єднаному з материком невеликим перешийком, яке стл згодом великим торговим центром регіону. Любителі старовини знайдуть чимало цікавого в Старому місті Умага. Старе місто приваблює безліччю добре збережених старовинних будинків венеціанців, де вони любили проводити літо в оточенні сосен і милуючись мальовничими пейзажами. Для любителів історії цікаво оглянути залишки могутніх стін XIV століття.

Гостям Умага подобаються його старовинні вузенькі затишні мощені звивисті вулички і міські площі епохи середньовіччя з розкиданими всюди затишними вуличними кафе, магазинчиками і ресторанчиками з чудовою хорватською кухнею. Чимало цікавого можна знайти в Музеї міста. І відмінною екскурсією стане відвідування руїн форту Сіпар на маленькому півострові поруч з Умагом.
Умаг потопає в соснах, пініях і кедрах, що відкидають приємну тінь в літню спеку. Тому відпочинок на курорті буде комфортним навіть у розпал літа. Пляжів навколо Умага чимало, є і природні затоки з тінню від підступаючих до води сосен, і бетонні платформи, що виступають в море, зручні для заходу в воду і обладнані для відпочинку. Пляжі Умага славляться великою кількістю водних розваг, від серфінгу до риболовлі і прогулянок на яхті.
Умаг - сучасний курорт з розвиненою туристичною і розважальною інфраструктурою для гостей будь-якого віку. Тут в тіні сосен ховаються прекрасні готелі відомих готельних холдингів, невеликі сімейні міні-готелі на узбережжі, вілли і бунгало.

Найвідоміші пам'ятки Умага
Міський музей Міський музей Умага почав створюватися в 1970 році, саме тоді з'явилася ідея про збереження Західної вежі Умага і перетворенні її в музей. Крім того, було проведено озеленення навколо будови. Роботи були завершені в 1973 році.
Церква Вознесіння Діви Марії і Св. Перегрина Церква Вознесіння Діви Марії і Св. Перегрина розташована на головній площі Умага. Тут відвідувачі можуть побачити велику кількість реліквій і артефактів, які свідчать про багату історію та традиції міста Умаг.
Церква Св. Роха Церква Святого Роха розташовується на невеликій тінистій вулиці в центрі Умага. Церква була збудована городянами Умага як захист від лютувавшої протягом декількох століть чуми. Церква зовсім невелика, збудована з каменю в готичному стилі, з характерною розеткою над входом.
Руїни форту Сіпар Руїни форту Сіпар знаходяться на невеликому півострові, розташованому в околицях Умага. Залежно від часу припливів і відливів півострів іноді стає островом. Саме тут збереглися руїни стародавнього військової споруди - форту Сіпар.

Готелі