Страхування
Мова :
Обрати тур

Щоб потрапити в Малі Лошинь потрібно перетнути практично весь острів Црес з фантастично мінливими ландшафтом.
Потрапити на о. Црес можна поромом з о. Крк (поромна переправа Валбіска-Мераг) або з континенту (поромна переправа Брестова-Порозіна). Від обох поромних портів до Малого Лошиня відстань складає приблизно приблизно 70 км Цреско-Лошиньский архіпелаг і сам Малі Лошинь буквально потопають у середземноморській зелені та соснових лісах.
Малі Лошинь є найбільшим містом на островах Хорватії і значним морським портом, оскільки розташований на морському шляху між Істрою і Далмацією, і одним з головних туристичних і морських центрів на хорватській Адріатиці.
Унікальний теплий клімат, цілюще повітря, насичене запахом хвої, чарівність острівної Хорватії - все це приваблювало відпочиваючих в Малі Лошинь ще за часів Австро-Угорщини. Здоровий клімат, тепле море, прекрасні затоки і відмінна інфраструктура піднесли Малий Лошинь на самий верх європейських туристичних напрямків. Найчистіше ароматне повітря благотворно впливає на органи дихання, завдяки чому туристи відвідують Малі Лошинь протягом всього року.

Через лісопарк Чикат прокладено кілька мальовничих пішохідних і велосипедних доріжок.
Лошиньский Апоксіомен - бронзова статуя атлета II-I століття до н.е., висотою 192 см, була знайдена в морі між острівцем Веле Орюле і островом Лошинь 27 квітня 1999 року. Це єдина поки антична бронза на сході Адріатики. Припускається, що статуя потрапила в море на початку 1 століття, куди ії кинули під час шторму через небезпеку від перекидання корабля або навіть як жертву богам, щоб забезпечити надійне продовження подорожі через канал Осоріо. Оригінал статуї знаходиться в Музеї Апоксіомена в центрі міста Малі Лошинь (колишній палац Кварнер).
Уздовж красивого, сонячного і чистого пляжу - Сонячної бухти (Veli Žal - Sunčana uvala), на березі якої в сосновому лісі розташувалися чудові готелі, прокладені зручні пішохідні та велосипедні доріжки. Сам пляж Veli Žal - Sunčana uvala відзначений Блакитним прапором Федерації екологічної просвіти (FEE). Лошиньский архіпелаг відомий і достатньо великою кількістю дельфінів.

Готелі курорту