Страхування
Мова :
Обрати тур
Опатія – «столиця» рів’єри

Якщо набридли сірі будні і є бажання зазирнути у часи романтичніші, ніж нинішні - тоді мерщій на опатійську рів'єру! Туди, де відпочивали короновані особи та європейська шляхта. З середини ХІХ століття і до наших днів опатійська рів'єра прийняла величезну кількість відпочиваючих. Волоско, Опатія, Ічічі, Іка, Ловран, Медвея, Мошченічка Драга - курорти опатійської рів'єри як і раніше залишаються улюбленим місцем відпочинку мільйонів туристів.
Опатія (Opatija) - "перша леді" хорватського туризму.
Як курорт відбулася в 1844 році, і з тих пір королівські родини і багато знаменитостей (Вільгельм II, Франц Йосип I, Густав Малер, Антон Чехов, Айседора Дункан) обирали Опатію місцем відпочинку. Вигідне розташування в затишный бухті величезноъ Кварнерської затоки біля підніжжя гори Учка (1396 м) - "капелюху Істри", яка захищає місто від вітрів і створює чудовий мікроклімат. Саму ж гору пронизує тунель протяжністю 5.162 м Середня температура повітря трохи вища, ніж в оточуючих районах, тому в парках ростуть екзотичні рослини - камелії, магнолії, пальми, бамбук. Місто розташоване в мальовничому місці серед пагорбів з розкішною вічнозеленою рослинністю. Уздовж всієї набережної проходить знаменита "Лунгомаре" - 14-кілометрова доріжка для променаду, побудована турсоюзом ще на початку ХХ століття, і яка офіційно носить назву Променад Франца-Йосипа І. Вимощена каменем, з облаштованими місцями для відпочинку, вона потопає в зелені і пронизує скелі та огинає лагуни. З неї відкривається чудовий вид на покриті зеленню острови Крк, Црес і Рієку. Особливо вражає вигляд вечірніх вогнів Рієки і рієцького порту.
Ця ділянка узбережжя ще з венеціанських часів був улюбленим місцем для відпочинку знаті. Піку популярності це місце досягло в австро-угорську епоху (Істра була віддана Австро-Угорщини після падіння венеціанської республіки в 1797 р). Перший готель в місті - «Кварнер» був побудований в 1884 р. Численні готелі і вілли тієї епохи зараз відреставровані і надають місту особливого шарму. Незважаючи на те, що географічно Опатія знаходиться на «вході» півострова Істра, вона належить до Пріморcько-Горанської жупанії (провінції).

Ічічі (Ičići)

Ічічі - невеликий курорт на узбережжі Адріатичного моря в Хорватії, розташований на північному сході півострова Істра, в курортному районі «Опатійська рів'єра», між Опатією і Ловраном, відстань до кожного з яких близько 3 км
Розташувавшись на березі Кварненської затоки біля підніжжя схилів гірського масиву і гори Учка (Učka) - природного парку з густою субтропічною рослинністю, курорт Ічічі приваблює м'яким теплим кліматом, мальовничими краєвидами та хорошими пляжами. По дорозі з Ічічі до Учки розташувалося невелике середньовічне містечко Вепрінац, що має свій власний Звід законів, який датується 1500-ми роками.
Крім готелів, кемпінгів, апартаментів, ресторанчиків, кав'ярень і магазинчиків, в Ічічі є спортивні майданчики, тенісні корти і добре обладнана і дуже зручна марина - стоянка для яхт, в якій можна орендувати яхту і насолодитися морською прогулянкою по затоці. Також славетним променадом Лунгомаре можна прогулятися в «столицю» рів'єри - Опатію або в сусідній Ловран.
З Ічічі відкривається захоплюючий вид на два найбільших хорватських острова Крк і Црес. Завдяки різноманітному розміщенню (готелі, апартаменти, кемпінги) та спортивним рекреаційним об'єктам (тенісні корти, водні види спорту, вітрильний спорт) тут особливе місце для морського туризму.

Ловран (Lovran)

Ловран розташувався на Опатійській Рів'єрі в 6 км від самої Опатії. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку. Своєю назвою місто зобов'язане великій кількості пишних лаврових заростей, характерних для цих місць. Також характерна для Опатійської Рів'єри і природа - вічнозелені рослини, магнолії, пальми. Скелясті адріатичні берега чергуються з чудовими рівними довгими гальковими пляжами.
У центрі міста традиційна для містечок Кварнерської затоки лагуна, де погойдуються тісно зімкнувшись бортами човни та катери місцевих жителів. Готелі знаходяться на самому березі моря або через головну дорогу, що пронизує все місто і всю рів'єру. Вулички міста від головної дороги починають повзти вгору до "капелюху Істри" - гори Учка. З терас численних прибережних барів і з балконів готелів відкривається фантастичний вид на зелений острів Црес, рівний за величиною острову Крк, що вважався найбільшим з тисяч хорватських островів. Ловран знаменитий своїм щорічним фестивалем, що збирає гостей не лише з Хорватії, але і з Європи.
Чудові пляжі Ловрана "KVARNER" і "PEHAROVO" відзначені престижною нагородою - «Блакитним прапором» FEE (Foundation for Environmental Education) - Фундації екологічної просвіти.

Готелі