Страхування
Мова :
Обрати тур

Невелике далматинське містечко Брела, з населенням менше 2 тис. осіб, знамените своїм унікальним довгим гальковим пляжем «Punta Rata». Головними особливостями цього пляжу є дрібна галька і величезна кількість сосен, що підступають практично до самої межі морського прибою. Він вважається одним з кращих на всій Адріатиці.
Найчистіше море з прозорістю води до 50 метрів, красиві гори, чудовий клімат дозволили Брелі завоювати одне з перших за популярністю місць серед всіх курортів Хорватії.
Брела знаходиться приблизно в 10 км на північний захід від м. Макарська. Завдяки густим сосновим лісам, довгим пляжам і джерелам води, Брела вже десятиліттями грає важливу роль в туризмі Макарської рів’єри.
Населений пункт складається зі старої частини (Верхня Брела) поблизу старої дороги на пагорбі і нової частини, розміщеної вздовж берега (Нижня Брела).
У Брелі ліс і пляжі купаються в променях сонця. Вітерець приносить запах моря, а в повітрі відчувається аромат далматинських трав. Крики чайок сплітаються з співом птахів. Населений пункт розташований на березі між гірським масивом Біоково і островом Брач. Брела унікальна за своєю красою з чудовими пляжами, сосновими лісами і кришталево - блакитним морем. Клімат, спортивні майданчики, море, екологічно чисте середовище і розслаблюючий спокій, сервіс високого гатунку в чудових готелях і приватних будинках. Все це гарантує незабутній відпочинок.

Природа спадщина

Дуб Соліне, пам'ятник природи, тисячолітньої старості з величезною кроною.
Гірський масив Біоково - заповідник з дещо садових пам'яток (дика рослинність, геоморфологическое і ботанічна розміщення), панорамний вид - чудовий, прекрасний смарагд природи.
Камінь Брела
Існують різні легенди про те, як камінь опинився в море, але у кожному разі чудове явище.
Пляж Пунта рата
найкрасивіший у ряді бреланських пляжівпривертає купальщиків кристально чистим морем і тінню старих сосен.
Бухта Врулья
Величне місце, де скелі обрушуються в море на глибини більше 100 м На жаль, чисельні спроби встановити точну глибину місця, де витікає вода, були безуспішними.

КУЛЬТУРНІ ПАМ'ЯТКИ

• ЦЕРКВА БОГОРОДИЦІ КАРМЕЛА
Найцінніший пам'ятник барочної архітектури зі стильової ясністю, в гармонії з навколишнім середовищем. Побудована в 1715 році з подяки за перемогу над туркам і часто згадується як Церква Богородиці Перемоги.
• ЦЕРКВА СВ. МИКОЛИ
527 м над рівнем моря, дотурецкого періоду, дуже цінний середньовічний пам'ятник. Це парафіяльна церква з кладовищем кілька століть.
• ЦЕРКВА БОГОРОДИЦІ ЗДОРОВ'Я, поч. XVIII ст.
З рустованим формами далматинського бароко, характерного для далматінської місцевості.
• ЦЕРКВА СВ. ІЛЛІ, поч. XVIII ст.
Проста церква з характеристиками сільської архітектури.
• НЕКРОПОЛЬ СТЕЧАК (XIV- XV ст.)
З південного боку церкви Св. Степана, має особливе культурне значення.
• КАПЛИЦЯ СВ. РОКА (1856 г.)
• КОМПЛЕКС будівель Бекавці - Івандіч.
Розташований в частині Дон’ї Крічак. Славетні архітектурні пам'ятники, типовий приклад народної архітектури. Всі будівлі були зведені з тесаного каменю. Розташовані один за одним таким чином, що всі вони мали загальний двір з криницею.
• ЦЕРКВА СВ. СТЕПАНА ПЕРШОМУЧЕНИКА (1897)
Модерна церква великого культурного значення. Св. Степан - захисник Брели.
• Руїни БАШТИ ХЕРЦЕГ (оборонна вежа в битвах з турками).

Готелі