Страхування
Мова :
Обрати тур

Ігране - мальовниче селище Макарської рів’єри з невеликою кількістю мешканців. Ряд старих будинків у верхній частині під назвою Штрада, рибальські будинки і таверни в порту, сучасні будівлі вздовж довгого піщаного пляжу (1,5 км), утворюють гармонійний ансамбль.
Над містечком височить струнка дзвіниця церкви Богородиці Розарія (Gospe od Ružarija). Неподалік розташована «Zalina Kula» - башта Заліна, збудована в 17 столітті як захист від турків, в час якого прославився Зале Античич (Zale Antičić), на честь якого і названа башта. Над Ігране, в стародавніх оливкових гаях, знаходиться церква Св. Михайла XI століття, найважливіший середньовічний пам'ятник на Макарській рів'єрі. В околицях порта у 1760 році була побудована літня резиденція в стилі бароко Шімич-Іванішевича (Šimić-Ivanišević). Саркофаги, знайдені на цвинтарі, свідчать про існування поселень ще за ілірійських та римських часів. Ігране вперше в історії згадується у 1466 році як село з 50 жителями.

Над Ігране, через Біоково, на північній стороні знаходиться старовинне поселення Горне Ігране - гірське селище з декількох сіл, з якого мешканці поступово переселялися до моря, де мали свої землі, виноградники та оливкові гаї. Через колись малодоступні, рідко населені села, сьогодні від Вргорца до Макарської проходить сучасна дорога.
Нині Ігране відоме як туристичне місце з численними готелями та апартаментами, чудовими пляжами, а також спортивними та розважальними заходами. Уздовж довгого пляжу в бік курорту Живогошче, вздовж набережної побудовані красиві будинки та вілли, кафе, магазини та ресторани. Ігране, колись центр традиційної переробки маслин, відновив оливкові гаї, і зараз тут функціонує найсучасніше підприємство з переробки олив.
В Ігране панує атмосфера типового далматинського туристичного курорту для спокійного відпочинку. Курорт розташований в 17 кілометрах на південь від центру рів’єри - міста Макарської.
М'який середземноморський клімат, багата флора, а також кілька довгих пляжів створюють важливі умови для туризму в екологічно чистому середовищі. Дивовижна природа, чисте повітря і море разом з багатьма сонячними днями гарантують гостям чудовий відпочинок.

Готелі