Страхування
Мова :
Обрати тур

Брач - третій за величиною острів Адріатичного моря і один з найкрасивіших островів Хорватії. Стародавня назва острова - Братія - походить від іллірійського слова Brentos, що означає "олень".
Буйна середземноморська рослинність поєднує в собі хвойні масиви з виноградниками і оливковими гаями. Білий камінь з Брача використовувався при будівництві найвідоміших споруд у всьому світі. Досить згадати лише сплітській палац Діаклетіана і Білий дім у Вашингтоні. В глибині острова Брач, в самому його центрі, захований монастир. Місцеві жителі називають монастир "Пустка Блаца". Можливо це пов'язано з його віддаленістю від населених пунктів. Він розташовується в західній частині гори Видова гора. «Пустка Блаца» являє собою самотній монастир, заснований глаголичними священиками, які втекли з материка від тюрків приблизно в 1550 році. «Пустка Блаца» має культурну, наукову та архітектурну цінність не лише для острова Брач, але і для Далмації в цілому. Фото цієї пам'ятки просто зобов'язаний зробити кожен турист.

На сильно порізаному узбережжі Брача можна насолоджуватися численними затоками, піщаними і гальковими пляжами, які простягнулися на кілометри. Тут роблять дивовижне рожеве вино і готують незвичайні страви з риби і морепродуктів.
Але кульмінацією всього є Бол, найбільший туристичний центр на півдні острова. Колишнє рибальське селище сьогодні стало візитівкою Хорватії. Тут безліч чудових пляжів, один з яких, відомий у всьому світі, називається «Zlatni Rat» («Золотий ріг»). Цей мис з гальки постійно змінює свою форму під впливом вітру і хвиль, він виступає в море майже на 300 метрів і потопає в сосновому гаю. Тут ідеальне місце для заняття віндсерфінгом і тенісом, 20 грунтових кортів завжди до послуг любителів цієї гри. У містечку багато національних ресторанів, які пропонують весь колорит місцевої кухні, веселих барів, а також розважає гостей найпопулярніша дискотека острова.
Дістатися на острів Брач можна поромом зі Спліта, переправа займе 45-50 хвилин. Пором прибуває в порт міста Супетар. А відстань від Супетара до Бола 36 км Ходить паром і з Макарской до Сумартін на Браче, відстань 28 км Основні туристичні центри острова Брач це Бол, Супетар і Постіра. Хоча і у всіх інших прибережних містечках і селищах є міні-готелі і здаються приватні апартаменти.

Готелі