Страхування
Мова :
Обрати тур

Цей райський куточок в густому гаю старих сосен в кількох крокахв від прозорих вод Адріатичного моря розташований лише за вісім кілометрів від історичної частини Спліта, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО і в 30-ти кілометрах від міжнародного аеропорту Спліт.
Подстрана - курортне містечко, розташоване на узбережжі Брачкової затоки біля підніжжя гори Перун висотою 533 метри.
Судячи з археологічних знахідок, місце, де знаходиться сучасна Подстрана, було заселено здавна. Першим там влаштувалося іллірійське плем'я, згадане Плінієм Старшим. У VII столітті на Балкани прийшли хорвати, вони облаштувалися і на місці нинішньої Подстрани.
На самому березі моря в Подстрані знаходиться церква святого Мартіна, в стіні якої були знайдені залишки саркофагу воєначальника Луція Арторія Каста - можливого реального прототипу легендарного короля Артура. Також велику історичну цінність являє церква Св. Юрая, побудована на краю скелі. Будівництво цієї церкви датується не пізніше XI століття.
У Подстране туристи можуть вибрати розваги на будь-який смак. Тут безліч прогулянкових стежок, велосипедні доріжки, можливість зайнятися скелелазінням, також є поля для гольфу. Для любителів морського або екстремального відпочинку пропонується дайвінг, віндсерфінг, водні лижі, вітрильний спорт, а можна полоскотати нерви на «літаючій тарілці» або парашуті. Бажаючі відпочити спокійно можуть розташуватися на одному з численних пляжів узбережжя.

Чудові пляжі курорту Подстрана, галькові по всій протяжності, з невеликими піщаними і кам'янистими ділянками,.простягнулись на 10 км уздовж моря. Подстрана ділиться на кілька частин - Strozanac, Griljevac, Mutogras, Sv Martin - з'єднаних між собою трасою і узбережжям з пляжами.
У Подстране є кілька недешевих елітних 5-ти і 4-х зіркових готелів і апартаментів, а також безліч більш демократичних, але дуже комфортабельних сучасних апартотелів і туристичних комплексів.
Безтурботний пляжний відпочинок у Подстрані чудово поєднується з оглядом численних визначних пам'яток Хорватії. Це Палац імператора Діоклектіана в Спліті, розташований в 10 км від курорту, руїни стародавнього римського міста Салони на околиці міста Солін також в 10 км від курорту. У 30 км від Подстрани біля ідилічного села Котленіце, прихованого за гірським хребтом Мосоро, знаходиться печера Враньяча - дивовижний геоморфологічний пам'ятник природи. Можна відвідати стародавні міста Трогір, історичний центр якого занесено до списку об'єктів Світової спадщини ЮНЕСКО і Оміш, де річка Цетіна впадає в Адріатичне море. І від усього побаченого отримати незабутні враження.

Готелі