Страхування
Мова :
Обрати тур

Найпівденніший курорт у «намисті» Макарської Рів'єри, з оливковими гаями і чудовими пляжами.

ТРОШКИ ІСТОРІЇ
Перша згадка про Тучепі відноситься до 1424 р. Тут знаходяться старовинні римські вілли, стародавня церква (XIII ст.) Св. Георгія і церква Св. Юрая, побудовану в перехідному романо-готичному стилі в кінці XIII ст. Згідно з місцевою легендою, тут похований венеціанський дож П'єтро Кандін. У XVIII ст. багаті мешканці містечка Макарська почали будувати тут вілли. У літній резиденції абата Трубішіча сьогодні розміщується готель «Kaštelet».

Як курорт Тучепі досить молодий. Розташований в 5 км на південь від «столиці» Макарської Рів'єри містечка Макарська.
Дивовижна природа - хвойні масиви, які підходять до самої крайки прибою, чудові довгі галькові пляжі і відмінна готельна база роблять Тучепи дуже привабливим місцем для туристів. Це справжня перлина Адріатики з сосновими парковими ландшафтами і найдовшим по протяжності пляжем Макарской Рів'єри, що простягнувся на 3 км Пишні сосни, які виконують роль природних парасольок, вкривають в спеку пляжі Тучепі, затишно розташувалися під схилами величного гірського масиву Біоково. Уздовж берега проходить мальовнича набережна, викладена плиткою. Тучепі з усіх боків оточене горами, а в море видніються горби островів Хвар, Брач і півострова Пельєшац.

На курорті знаходиться спортивний центр "SLATINA", в який входять футбольне поле, 5 тенісних кортів, баскетбольний та гандбольний майданчики, бадмінтонний корт, настільний теніс, водні види спорту. У спортивному центрі можна взяти в оренду велосипеди, катамарани, записатися в школу підводного плавання.

Вважається, що найбільш разючі риси південній Хорватії перетинаються в Тучепі, курорті, що відрізняється красою, творцем якої стала сама природа.
Тучепі, розташоване в самому центрі Далмації, являє собою маленький, але чудовий туристичний рай всього в 85 км на південь від аеропорту в Спліті і в 5 км на південний схід від містечка Макарська.

Сьогодні регіон Тучепі складається з декількох невеликих поселень з кам'яними будиночками, оливковими насадженнями, виноградниками та старовинними церквами.

ДЕ СЛІД ПОБУВАТИ
В межах досяжності знаходяться 3 з 7 національних парків, які перебувають під захистом ЮНЕСКО. Макарська Рів'єра знаходиться між двома найдавнішими містами Європи-Дубровником і Сплітом, що також дозволяє відвідати обидва ці міста.

ПЛЯЖІ
Порізана маленькими затишними бухтами берегова лінія; тягнеться на 3 км дрібногальковий пляж з дуже пологим морським дном; різноманітні морські розваги; найчистіше повітря, завдяки соснам і магноліям, що підступають просто до води - все це створює ідеальне місце для відпочинку з дітьми.

Готелі курорту