Страхування
Мова :
Обрати тур
«Золотий Берег» Іспанії

Коста Дорада - курортна зона іспанського Середземномор'я в каталонській провінції Таррагона, що розтягнулася на 150 км на північ від дельти річки Ебро. Пологі пляжі з сяючим в променях сонця дрібним піском, невисокі гори, що захищають узбережжя від вітру, тематичні парки з ультрамодними атракціонами, римські руїни і середньовічні замки - таким бачать Золотий Берег туристи. Десятки відзначених Блакитним прапором пляжів - улюблене місце відпочинку іспанців, які купують на узбережжі Коста Дорада літні дачі, та іноземців, що цінують комфорт і високий рівень сервісу.
Пік туристичного сезону на Коста Дорада припадає на спекотні літні місяці, хоча відпочивати на узбережжі завдяки м'якій зимі можна цілий рік з 300 сонячними днями. Температура води влітку тримається близько + 26ºС, взимку не опускається нижче + 10ºС, купальний сезон триває з травня по жовтень. Найбільш активне нічне життя спостерігається в Салоу, для тихого сімейного відпочинку оптимальні Альтафулья, Торредембарра і Калафель.

Пляжі Коста Дорада
Головне, але не єдина перевага Коста Дорада - це пляжі, багато з яких удостоєні Блакитного прапора, знака ідеальної чистоти і якісного сервісу. Розвинутої промисловості з шкідливими викидами в регіоні ніколи не було, в портах іспанці примудряються підтримувати порядок, тому джерела забруднення води і прибережних зон на Коста Дорада просто відсутні. Основні відмінності між пляжами криються в видах активного відпочинку, які пропонують туристам. Прохід на все приморські території вільний, оплачується лише оренда шезлонгів і парасольок. Популярністю користуються 7 км пляжів Ел-Вендреля, кілометровий Плайя Ларга біля набережної Роде де Бари. У містечку Куніт - 2,5 км піщаних пляжів, захищених від ерозії напівкруглою косою, і чотири насипних пляжних острова. Рекордсмен за кількістю пляжів, розділених скелястими бухтами - Салоу - неофіційна туристична столиця Коста Дорада. Багато з них розташовані поруч з прогулянкової набережної з ресторанами та спортивними майданчиками. У містечку Калафель три пляжі, на одному з них, Сегура, можна брати човни і катамарани напрокат. У Камбрілсі зручно кататися уздовж моря обладнанами доріжками на велосипедах і роликах, які орендують тут же. Нудистський пляж Ель-Торн, оточений лісом, розташований неподалік від містечка Оспіталет дель Інфант.

Парки розваг Золотого Берега

В регіоні Коста Дорада відкрито три парки розваг для туристів - «ПортАвентура», «Аквополіс» і «Аквалеон». Якщо перший користується європейською популярністю як найбільший цілорічний парк континенту з готелями і кемпінгами, ресторанами, водними і наземними атракціонами, концертними програмами, то інші вважають за краще вузьку спеціалізацію і працюють лише у високий сезон.

Готелі