Страхування
Мова :
Обрати тур
Коста Брава - «Дикий берег» Іспанії

З іспанської мови Коста Брава перекладається як «Дикий берег», ця назва курорт отримав завдяки незвичайному поєднанню скель, що омиваються морським прибоєм, і бухт з красивими піщаними пляжами. Відпочинок на Коста Брава сподобається всім бажаючим позасмагати і викупатися. Курорт розташувався на північ від Барселони.
Відмінному відпочинку в Коста Брава сприяє спокійне море і м’який клімат. Це справжній рай для активного відпочинку. Гості Коста Брава можуть займатися вітрильним спортом та безліччю інших видів водного спорту, покататися з гірок аквапарків, спробувати себе в гольфі, лижному спорті, риболовлі. Любителі гострих відчуттів можуть зайнятися пішим туризмом, покататися на гірських мотоциклах, взяти участь у сплаві на плотах, каное або байдарках гірською річкою. Гурманів чекає кухня, характерна саме для цього регіону Іспанії. У ресторанах, кафе і барах можна спробувати страви з м'яса, дарів моря, незвичайні десерти.

Природа і клімат узбережжя Коста Брава

Відпочинок на Коста Брава - це відпочинок в чудовій курортній зоні з невеликими піщаними пляжами і мальовничими бухтами Середземного моря. Температура повітря в денний час доби на курорті в квітні близько + 18ºС, в липні, серпні +28ºС, а в жовтні + 21ºС . При цьому денна температура води в середньому в квітні +14ºС, в липні, серпні +23ºС, а в жовтні + 20ºС Стрімкі скелі і чудові соснові гаї, маленькі рибальські села і сучасні готелі не залишать байдужими будь-кого з тих, хто тут побуває.

Готелі