Страхування
Мова :
Обрати тур

Сардинія - другий за величиною острів у Середземному морі, розташований на захід від Апеннінського півострова між Сицилією і Корсикою. Сонячний середземноморський острів Сардинія ніби створений для райського відпочинку. Тут шикарна інфраструктура, респектабельні готелі, білосніжні пляжі і комфортний клімат. Сардинія різноманітна, вона сяє фарбами галасливих портових міст і маленьких сіл на березі Тірренського і Середземного морів.
Адміністративним і культурним центром острова є місто Кальярі. Сюди літає більшість рейсів з материка, звідси починається найцікавіша подорож по всій Сардинії. Це місто - просто ідеальне втілення відпочинку для туристів. Тут багато цікавих історичних пам'яток, культурних споруд, парків і один з найкрутіших пляжів острова - Поетто. Слід відвідати Кафедральний собор, Бастіон, фортецю Сан-Мікеле, парк Молентарджус, римський амфітеатр, собор Санта-Марія і Королівський палац.

Сполучення з островом
На острові Сардинія працюють три міжнародні аеропорти: Коста-Смеральда в Олбіі, Ельмас в Кальярі і Фертілія в Альгеро. Вони приймають рейси італійських і європейських компаній. В портові міста Сардинії прибувають пороми з Італії, Сицилії, сусідньої Корсики, Франції та Іспанії.
Пляжі
Сардинія займає перше місце в країні за кількістю місць, відзначених «Блакитним прапором», а пляжі Сардинії вважаються найкрасивішими в Італії.
Пляжі тут найрізноманітніші: з білосніжним піском, галькові, пляжі рожевого відтінку і навіть «рисові», покритий дрібним, відшліфованим морем кварцом.
Активний відпочинок і розваги
Сардинія має чудові можливості для прихильників активного способу життя. Найчистіша вода і багатий підводний світ ідеально підходять для дайвінгу та підводної риболовлі, хвилі і вітер- для будь-яких видів серфінгу, сонячна погода і доглянуті галявини - для гри в гольф. В яхт-клубах на березі можна взяти уроки ходіння під вітрилами, а в готелі - зіграти в футбол або теніс. Острів радує шанувальників велоспорту: природні і архітектурні пам'ятки пов'язані між собою численними велодоріжками, також є гірські стежки для любителів гірського велосипеда.

Пам'ятки
Сардинію відрізняє величезна кількість культурних пам'яток. Допитливий турист може побачити античні амфітеатри і некрополі, середньовічні церкви, замки і вежі, розкішні палаци і вілли, стародавні дольмени і базальтові фортеці нураги (мегалітичні башти - доісторичні споруди з великих блоків, навколо яких селилися люди). Вони були збудовані в 2 тисячолітті до нашої ери; про походження будівничих цих колосальних споруд вченим нічого не відомо й досі. Унікальність споруд в тому, що величезні камені, з яких складені башти, не скріплені між собою, і вся споруда тримається лише завдяки масі каменів, що тиснуть один на одного. Сардинські нураги знаходяться по охороною ЮНЕСКО.
Є на Сардинії і безліч природних пам'яток - національних парків. Також для туристів відкриті пивоварні, виноробні і фермерські господарства, цікаві музеї та галереї, блошині ринки і ярмарки.

Готелі