Страхування
Мова :
Обрати тур
Nízke Tatry

Низькі Татри - це мальовничий гірський масив, який входить в ланцюг гір Карпатської дуги. Масив займає друге місце за своєю величиною серед гірських хребтів Словаччини. Низькі Татри розкинулися на просторах долин ріки Грон і Ваг, найбільшої водної жили країни. Найвищими піками масиву є Хопок, з висотою 2024 метри і Дюмбієр - 2045 метрів над рівнем моря. Територія, на якій розташований гірський масив, а це 170000 гектар, включає в себе Національний парк. Це густі хвойні ліси, що вкривають підніжжя з надзвичайною флорою і фауною. Також на цій місцевості знаходиться велика кількість заповідників та унікальних природних місць. До їх числа входять Печера Мертвих летючих мишей і Бранковскій водоспад.

Деменовська долина - це найбільш відома і відвідувана долина Низьких Татр. Її протяжність складає 15 км Вона є головним туристичним центром північної частини Низьких Татр. Долина розташована між вершинами Дюмбер (2043 м), Крупова Голя (1927 м), Хопок (2024 м), Дереше (2003 м) і Поляна (1889 м). Долина є частиною Національного парку Низькі Татри, головну цінність якого, нарівні з гідними уваги пейзажами і природними красотами, становить Деменовський крас (карст) і Врбіцке плесо (льодовикове озеро).

Відпочинок

У зимовий період Низькі Татри - ідеальне місце для будь-якого виду зимового спорту. Схили цих гір добре засніжені, снігоіий покрив більший, ніж у Високих Татрах, завдяки своєму північному орієнтуванню. Довжина гірського масиву сягає 110 кілометрів. Висоти спусків тут менші ніж на Високих Татрах. Гірськолижний сезон триває від початку грудня до квітня, близько 150 днів. Тому найкращі умови для активного гірськолижного відпочинку, як для новачків, так і для асів, саме у Низьких Татрах. Перепад висот близько 1000 метрів, а деякі гірськолижні траси мають довжину близько 3000 м Найвідоміші гірськолижні центри Низьких Татр – Ясна, Доновали, Лопушна Долина.

Курорти

Ясна Низькі Татри