Страхування
Мова :
Обрати тур
Про курорт

Подбанске - невеликий гірськолижний курорт, розташований на кордоні Західних і Високих Татр в 32 км від Старого Смоковця і в 13 км від Штрбського Плеса, на висоті 940 метрів над рівнем моря. Ще в далекому 1925 році до сусіднього гірськолижного курорту Штрбске Плесо прокладено 13-кілометрову дорогу, а в самому селищі Подбанське звели ряд готелів. Фактично Подбанське є частиною селища Прібіліна, відомого своїми реконструйованими пам'ятниками народної архітектури. Головна місцева природна пам'ятка - вершина Кривань, яка вважається національним символом країни. Про Кривань складено багато легенд і тут започатковано багато народних традицій. Це одна з найбільш відомих вершин Високих Татр (висота близько 2495 м). Також при бажанні можна побувати в ущелині Бистра в Західних Татрах і побачити найглибше озеро в цій частині регіону - Вишнє Бистре плесо. Західні і Високі Татри - дві частини гірського масиву Татр - гір, що входять до складу Карпат.

На куроте Подбанське комфортно почуваються спортсмени-початківці та сім'ї з дітьми. Відмінно підготовлені схили для катання на сноуборді, санках і бігових лижах. Прийнятний сніговий покрив тримається протягом грудня - березня, забезпечуючи комфортне катання. На курорті відмінна інфраструктура: футбольний майданчик, тенісний корт, боулінг, банний комплекс, парні, диско бар.
Траси для гірськолижників тут розташовані на висотах 950-1100 м До стартових майданчиків ведуть два бугельні витяги довжиною 350 і 550 м На якості і різноманітності лижних трас однозначно позначається близькість Австрії. Закони конкуренції спонукають словацькі курорти запозичувати кращий досвід сусідів, що мають еталонну репутацію в світі альпійського туризму.
Типово альпійський клімат Подбанське має свою специфіку. У порівнянні з аналогічними високогірними районами тут активніше утримуються висхідні теплові потоки, що визначають нехарактерне для гірських височин тепло.

Готелі курорту