Страхування
Мова :
Обрати тур
Bohinj

Альпійський курорт Бохінь розташувався на висоті 520 м над рівнем моря, на березі одного з найкрасивіших гірських озер Європи і лежить поруч з найвищою горою словенських Юліанських Альп - Триглавом (2.864 м). Тут вас зачарує чудовий краєвид біля спадаючого з величезної висоти потужного водоспаду Савиця, обрамленого іскристими на сонці величезними льодистими сталактитами. Бохінь взимку - ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми і для лижників, крім цього можна досхочу накататися по блакитному льоду озера, побігати на рівнинних лижах, поїздити на санках.
Альпійське озеро льодовикового походження з трьох боків оточене Юлійськими Альпами. Входить до складу національного парку Триглав. Чудове місце для відпочинку в будь-який час року. Взимку це відомий гірськолижний курорт, а влітку тут відмінні можливості для туристичних походів у гори, катання на велосипедах. Влітку вода в озері прогрівається до 24 градусів за Цельсієм, що дає можливість купатися і загоряти. На курорт приїжджають любителі риболовлі. Рибу ловити можна як в самому озері, так і на реке Соча, яка впадає в Бохіньске озеро. Курорт надає прекрасні можливості для любителів активного і навіть екстремального відпочинку. Тут можна займатися альпінізмом, рафтингом, каньйонингом, парапланеризмом, параглайдінгом і т.п. Для занять спортом і риболовлі можна знайти все необхідне обладнання. Постійно курсують рейсові автобуси до Любляни. Гарний зв'язок з іншим курортним містечком - Блед. Від Любляни - 68 км, від Бледа 28 км

Лижний регіон Бохінь об'єднує кілька гірськолижних центрів, найбільш цікаві з яких Вогел і Кобла. Свою назву курорт отримав від озера Бохинь (площа 328 га, довжина 4 км). Озеро обрамляють круті альпійські схили, над якими височить пік Юліанських Альп - гора Триглав / Triglav /. На висоті 569 м починається основний регіон катання гора Вогел (1880 м). До початку трас ви піднімаєтеся на швидкісний «гондолі» всього за кілька хвилин. Вид на Альпи, що відкривається з висоти пташиного польоту, захоплює і заворожує. Зона катання Вогел / Vogel / вважається «найсніжнішою» з усіх альпійських курортів на подібній висоті. Траси гарні для середніх і добре підготовлених лижників. Сезон триває зазвичай з грудня по квітень.
В 6 км від озера, на кордоні з Національним Парком, у курорту Бохіньска Бистриця, розташована гора Кобла/Kobla (1480 м). Між лижними центрами курсує ski-bus, зупиняється біля кожного готелю. Проїзд для власників ski pass безкоштовний. У малосніжні зими активно застосовуються снігові гармати.
Щороку в грудні в Бохинь проводиться етап Кубка світу з бігових лиж, в лютому -фестиваль повітряних куль. На курорті пропонуються: альпійська школа катання на карвінг лижах, школа катання на сноуборді, катання поза трасами, дитячі гірськолижні школи, катання на санях, катання на ковзанах, спуск на парашутах в долину, бігові траси та ін.

Гірськолижний центр VOGEL
* Площа: 78 га
* Протяжність гірськолижних трас: 18 км
* Протяжність бігових трас: 8 км
* Перепад висот: 569-1800 м
* Витяги: 4 крісельних; 4 бугельних, 1 гондола (на максимум 50 осіб)
Пропускна здатність 6600 осіб / 1 година
Складність гірськолижних трас:
* 12 км - складні
* 4,5 км - середньої складності
* 1,5 км - легкі
Додатковий сервіс: траси для сноуборду, half-pipe, гірськолижні школи, санні траси, прокат спорядження, бари-закусочні, спуск на парашуті

Гірськолижний центр KOBLA
* Площа: 90 га
* Протяжність гірськолижних трас: 23 км
* Протяжність бігових трас: 13 км
* Санна траса: 1 км
* Перепад висот: 540-1480 м
Витяги: 3 крісельних; 3 бугельних
Пропускна здатність: 6000 осіб / 1 година
Складність гірськолижних трас:
1 км - складні
10 км - середньої складності
12 км - легкі
Додатковий сервіс: освітлені траси, санні траси, гірськолижні школи, прокат спорядження, бари-закусочні, снігові гармати.

Готелі