Страхування
Мова :
Обрати тур
Bovec-Kanin

Бовец -Канін найвищий альпійський курорт Словенії. Розташований в долині річки Соча (Soča) на висоті 453 м над рівнем моря на стику кордонів Словенії, Австрії та Італії. Перший раз Бовець згаданий в письмових джерелах в 1174 році. Вулиці Бовца досі викладені бруківкою стародавньої римської дороги. Містечко розташувалося біля підніжжя піку Канін/Visoki Kanin/2587 м в оточенні вершин Prestreljnik (2499 м), Vrh laske planje (2448 м), Lopa (2406 м), Velika Cernelska spica (2332 м), Rombon (2208 м), Jerebica , (2125 м). На вершині піку Канін (Visoki Kanin або Monte Canin Alto по-італійськи) на висоті 2587 метрів з'явився крихітний притулок. Тепер втомлені альпіністи, які досягли вершини, зможуть залишитися там на ніч у відносно комфортних умовах. Архітектурна студія Любляни OFIS Arhitekti (Словенія) стала автором невеликої конструкції, встановленої на самій вершині. Вона призначена для використання в якості тимчасового притулку для мандрівників. У Юлійських Альпах цей притулок не єдиний, де можуть сховатися подорожні. На висоті 2500 метрів розташована ще одна безкоштовна хатина, де альпіністи можуть залишитися на ніч
Канін - єдиний курорт в Словенії, де лижні траси знаходяться на висоті понад 2000 метрів. Головною «фішкою» курорту є можливість катання на лижах на трасах трьох країнах: Словенії, а також на трасах Sella Nevea і Tarvisio (на словенській мові Trbiž) в Італії і Arnoldstein в Австрії.

На трасах є ресторанчики і кафе. Тутешні траси - для найвимогливіших професіоналів. Трасу "Крніца" / Krnica /, наприклад, рекомендується проходити тільки в супроводі інструктора. Для тих, хто недавно встав на лижі, на курорті є спеціальний центр "Чезсоча" /Čezsoča/, де жодна траса не довше 300 м, а перепад висот становить всього 100 м На курорті пропонуються: альпійська лижна школа, катання поза трасами , сноуборд, нічне катання на санях, спуск на парашутах в долину, карвінг, бігові траси, льодолазіння та ін.
У Бовці працює гірськолижний дитячий садочок. Повною мірою насолодитися красою цих місць можна, політавши на параплані, зайнявшись рафтингом. Також тут популярні параглайдінг, сноуборд і лазіння по замерзлих водоспадах. Взявши в кінному клубі коня, можна покататися верхи. Нічне життя протікає в основному на дискотеці і в казино. Весела розвага - нічне катання на санках. До курорту можна дістатися навіть таким незвичним видом транспорту, як авіатаксі. Втім, туристи з України віддають перевагу власним автомобілям.

Гірськолижний курорт KANIN-SELLA NEVEA
Гірськолижний курорт Kanin-Sella Nevea (Bovec, Словенія) є першим транскордонним гірськолижним центром. Чотирикрісельний витяг і швидкісна гондола з'єднують Канін з італійським гірськолижним курортом SELLA NEVEA (єдиний ski-pass) і забезпечують доступ до схилів як з словенського (Бовецкого) боку, так і італійського (Sella Nevea). Лижний сезон тут довгий - триває з листопада до початку травня. 12 підйомників доставляють гірськолижників з долини Бовец (436 м) до центральної частини гірськолижних схилів (2200 м).
• Область гірськолижних трас: 70 га
• Протяжність гірськолижних трас: 30 км
• Перепад висот: 1140 - 2300 м
Складність гірськолижних трас:
• складні: 2 км
• середньої складності: 22 км
• легкі: 6 км
• бігові: Бовец - 3 км; Селла Неві - 2,5 км
Витяги (12):
• швидкісна гондола Kanin - Sella Nevea
• канатний (кабінковий)
• двукресельний
• трикресельний
• чотирикресельний
• бугельний
Пропускна здатність витягів: 15000 осіб / год

Витяги
A-D гондола Kanin - Sella Nevea
В-С / канатний кабінковий / 1870 м / складна траса / перепад висот 1649-980 м
C-D / канатний / 1310 м / траса середньої складності / перепад висот 2202-1649 м
Veliki graben / двукресельний / 550 м / легка траса / перепад висот 2245-2070 м
Skripi I-II / трёхкресельний / кабінковий / 1000/1310 м / траса середньої складності / перепад висот 2222-1867 м
Skripi III / трёхкресельний (Skripi) / 1000 м / траса середньої складності / перепад висот 2055-1759 м
Podi / бугель / 100 м / легка траса / перепад висот 2238-2210 м
Prevala / четирёхкресельний / 1100 м / траса середньої складності / перепад висот 2300-2067-2040 м
Додатковий сервіс: Освітлені траси, санні траси, нічне катання на санках, гірськолижні школи, прокат устаткування, бари-закусочні, снігові гармати, sсноуборд, half pipe, камери схову. Ресторани і бари (1 x ресторан «Prestreljenik», 3 x снек-бар, 1 x бар)
Прокат лиж та амуніції. Центр тестування ELAN SKI. Анімація на лижних схилах.
Парапланеризм (місце зльоту на лижних схилах)
У долині:
Бігові лижі: Bovec - 3 км; Sella Nevea - 2,5 км
Катання на санях. Катання на ковзанах. Ледолазання. Снігоступи

Готелі