Страхування
Мова :
Обрати тур
Mariborsko Pohorje

Маріборско Похор’є - найбільший гірськолижний центр в Словенії і одночасно першокласний термальний курорт, що приваблює сюди туристів цілий рік.
Протяжність тутешніх трас становить 64 км, максимальна висота 1347 м Лижний сезон триває з початку грудня до кінця березня.
Курорт розташований поруч з містом Марібор - другим за величиною містом в Словенії. Щорічно в Маріборі проходять міжнародні змагання найвищого рівня з гірськолижного спорту. Зона гірськолижних трас обладнана для нічного катання. Найдовша в Європі освітлена п’ятикилометрова траса знаходиться саме на Маріборському Похор’ї. Сніговий покрив на курорті тримається 90 днів у році, постійний рівень снігового покриву підтримується найсучаснішою системою штучного снігу.

Термальний центр Марібор

В околицях Марібора знаходиться багато термомінеральних джерел, вода з яких підіймається з глибини 1200-1600 м і виходить на поверхню з температурою 44°С
У 1996 р в Маріборі відкрито сучасний Медичний та рекреаційний центр FONTANA, в якому працюють кілька відкритих і критих басейнів і вихрових гідромасажних ванн з термальною водою 33-37°С загальною площею водної поверхні 650 м² і з 160 гідромасажними ефектами. Тут же є фінська сауна, турецька парна. Функціонує фізіотерапевтичний і реабілітаційний центр: діагностика, електротерапія, лазерна терапія, ультразвук, голковколювання, різні види масажу та ін.
Сучасні Wellness & SPA-центри є в готелях Habakuk, Bellevue, Arena, Bolfenk.
Розвинена інфраструктура курорту - численні ресторанчики, кафе, дискотеки та інші розважальні центри, можливість самостійно відправитися в Марібор (до міста Марібор 6 км, курсує автобус - 10 хвилин) - робить дуже привабливому відпочинок на цьому гірськолижному курорті.

Характеристики гірськолижного центру Mariborsko Pohorje

∙ Протяжність гірськолижних трас: 41,5 км
∙ Протяжність бігових трас: 27 км
∙ Перепад висот: 328 -1672 м
∙ Витяги: 3 крісельних; 17 бугельних; 1 гондола
∙ Складність гірськолижних трас: 5 км - складні; 13 км – середньої складності; 23,5 км - легкі
* Додаткова інформація:
10-ти кілометрова освітлена траса для нічного катання, снігові гармати, санна траса 1 км, траси для бігових лиж, гірськолижні школи, прокат спорядження, камери схову, школа сноуборду, карвінгу та телемарка, численні ресторани і закусочні на трасах. Щотижневі розважальні програми.

Готелі