Страхування
Мова :
Обрати тур

Рогашка Слатіна відомий термальний курорт, в який можна закохатися з першого погляду - чудовий парк, численні прогулянкові доріжки, зелені пагорби і блакитне небо створюють своєрідну кліматичну зону, а джерела унікальної мінеральної води Донат Mg своїми вражаючими властивостями покращують самопочуття. Рогашка Слатіна - миле затишне містечко, з чисельністю населення лише 5 тисяч. Клімат на курорті м'який. Чисте гірське повітря, відсутність великих підприємств, виноградники і широколисті ліси - все це вже сприятливо впливає на нервову систему людини.
Завдяки унікальній мінеральній воді Donat Mg і чудовому розташуванню, курорт Рогашка Слатіна вважається одним з найкрасивіших лікувальних туристичних центрів Європи. Діяльність курорту спрямована на лікування та профілактику різних захворювань, в тому числі захворювань тракту травлення, метаболічних захворювань, психосоматичних захворювань, хвороб серцево-судинної системи, травм опорно-рухового апарату. У всіх програмах важливе місце відводиться здоровому дієтичному харчуванню. Гості курорту мають різноманітні можливості для активного відпочинку. Всі готелі знаходяться в самому центрі курорту, біля бювету.

Рогашка Слатіна - курорт, який використовує для лікування бальнеологічні ресурси землі. Бальнеологія - наука про лікування купанням. Вплив води на організм має дивовижний ефект з незмінно позитивним результатом. Найголовніша пам'ятка і надбання курорту Рогашка Слатіна - мінеральні джерела. Унікальна вода Donat Mg сприятливо впливає на серце і судини, шлунок і кишківник, звільняє організм від стресів, психічного і фізичного напруження. Курорт Рогашка Слатіна понад 400 років приваблює тих, хто піклується про своє здоров'я і хоче приємно відпочити на старовинному курорті з багатими традиціми. Лікування термальною водою в Рогашці ефективно і доступно.

Готелі курорту