Страхування
Мова :
Обрати тур

У дивовижній компактній Совенії подорож з Альп до Адріатичного узбережжя займе лише два з половиною години. Відстань від популярного гірськолижного курорту Краньска Гора до не менше популярного морського курорту Порторож становить всього 200 км На невеликому Адріатичному узбережжі Словенії розташовані прекрасні курорти - Порторож, Піран, Ізола, Симонова затока, Копер.
ПОРТОРОЖ. «Порт троянд». Найбільша кількість першокласних готелів знаходиться саме в Порторожі. З одного боку він впирається в маленьке селище Люція, а з іншого боку зливається з середньовічним містом Піран - перлиною словенської Адріатики. На цьому фешенебельному словенському курорті можна поєднувати відпочинок на морі з оздоровчими програмами в термальних басейнах. І це приваблює туристів цілий рік.
ПІРАН. Вузькі мощені вулички, вертикальна забудова (місто ярусами підіймається від моря вгору). Різнокольорові пастельні фасади, як ніби змиті дощем, неяскраві, акварельні. Внутрішні дворики-патіо, заставлені статуями і повиті квітами. Ці двері, балкони та віконниці - з їх фотографій можна робити окрему виставку. Ці кафешки і кав'ярні на кожному кроці. З X століття Піран знаходився під заступництвом Венеціанської республіки, і мешканці досі вважають себе частково італійцями. Багато хто називає Піран словенською Венецією. Піран - абсолютно живий, і всі місцеві в ньому - реальні люди, а не власники будинків-музеїв. Навколо площі Джузеппе Тартіні, названої на честь народженого тут в кінці XVII cт. знаменитого скрипаля і композитора, зосереджене різноманітне життя міста: муніципалітет, Собор святого Петра, акваріум, кав'ярні та магазинчика. Магазини навколо площі Тартіні - це ювелірні крамнички, канцтовари, листівки, морська сіль і всякий дріб’язок, завжди потрібний туристам.

ІЗОЛА. Маленьке старовинне містечко, розташоване на узбережжі Адріатичного моря. Це друге за величиною місто на узбережжі з прекрасною набережною і мариною. Саме містечко колись було островом, але в подальшому за допомогою насипаної дамби воно було сполучене із сушею. Історичний центр міста нагадує про те, що колись місто входило до складу венеціанської республіки. Місто Ізола підходяще місце для відпочинку тих, хто любить не просто грітися на березі моря, але і вечорами прогулятися старовинними вуличками, зайти в магазини або на ринок. У місті маса ресторанчиків з національною, італійською і морською кухнею, маленьких кафе і кондитерських, які чекають своїх клієнтів вдень і вночі. Ізола - центр віндсерфінгу. Вдале розташування і постійний вітер приваблює сюди любителів цього виду спорту з багатьох країн.
КОПЕР. Індустріальне приморське місто з найбільшим портом, адміністративний центр Словенської Рів'єри. Подібно Венеції, старе міське ядро зберігає ряд цікавих свідчень історії. Колись це був острів, але з часом рів між островом і материком засипали і утворився невеликий півострів. На італійській мові назва міста звучить як Каподістрія, що означає "головне місто Істри". Потрапляючи в це містечко, ловиш себе на думці, що ти не в Словенії, а в Італії. У всьому відчувається італійський колорит, навіть назви написані двома мовами: словенською та італійською. У місті є що подивитися: безліч пам'ятників архітектури часів Венеціанської республіки, серед яких особливо виділяється площа Тіто з палацом Претора і Лоджією, де так приємно посидіти в кондитерській за чашкою ароматної кави. Для тих, хто хотів би зробити покупки, надаються прекрасні можливості. Тут безліч різних магазинів і сувенірних крамничок. А можна зайнятися шопінгом в Італії - звідси до італійського Трієста лише 11 км

Курорти

ПОРТОРОЖ