Страхування
Мова :
Обрати тур

Егерсалок - невелике село з населенням в 2000 чоловік, розташований біля підніжжя гір Матра і Бюкк в долині річки Лашко, в 6-ти кілометрах від історичного міста Егер.
Справжньою принадою місцевості є термальне джерело, що покрило весь пагорб біля лісу соляною бронею. Температура води, що б'є з 410 метрової глибини сягає на поверхні землі 65-68°С Там, де вода роками струмує по схилу пагорба, утворилася химерна «шапка» з вапняних відкладень площею 1200 м²
Серед сірчистих лікувальних вод ця кальцієво-магнієва гідрокарбонатна вода, що містить також 12 біологічно незамінних і 7 благотворно впливаючих мікроелементів (напр. натрій), займає одне з найперших місць.
Секрет привабливості Егерсалока прихований в красі навколишньої природи. У південній частині поселення знаходяться печерні «квартири», видовбані в ріолітному туфі, характерним для даної місцевості. Хоча їх перестали використовувати як житло, ці «квартири» представляють собою зразок людської винахідливості, викликаної необхідністю створення даху над головою і пристосування до умов навколишнього середовища.
Милує око і в наші дні церква у стилі бароко, яка була побудована в 1738 році. У ній можна вклонитися зображенню Чудотворної Богородиці, а також її дерев'яній переносній скульптурі XIII століття, виконаній в стилі рококо.

На околиці села знаходяться камені, що нагадують вулики, які цілком ймовірно є залишками ріолітного туфу, який перетворився майже в кремінь під впливом гарячих підземних кремнекислих вод, які вирвалися на поверхню землі в результаті вулканічних процесів. Ці камені отримали назву «вуликів», оскільки в масиві з ріолітного туфу були утворені приміщення з лежанками і полками з каменю. Одним з найулюбленіших місць відпочинку мандрівників є штучне озеро, утворене на річечці Лашко, яке вважається найбільшою водною поверхнею Егерського підніжжя гір Бюкк. Світ птахів і живої природи озера велика цінність.
Винороби з їх вишуканими винами радо зустрічають гостей в своїх чудових винних льохах, що представляють собою багатометрові печери, видовбані в ріолітном туфі, стіни яких покриті вигадливими «килимами» грибків.
У старовинному документі виноградники навколо Егерсалок згадуються вже в 1249 році. Традиції виноградарства тривали і після турецького ярма: основні сорти білого винограду - «Дівчина» (Leányka), «Італійський рислінг» (Olaszrizling) «Мускат Оттонель» (Muscat Ottonel), «Зеніт» (Zenit) і «Шардоне» (Chardonay) , а серед червоних сортів - «Цвайгелт (Zweigelt), «Мерло» (Merlot), «Синій Опорто» (Kékoprotó), «Каберне Совіньйон» (Cabernet sauvignon) і «Каберне Франк» (Cabernet franc).

Готелі