Страхування
Мова :
Обрати тур
Hajdúszoboszló

У східній частині Угорщини, недалеко від українсько-угорського кордону, в 202 км від Будапешта і в 21 км від другого за величиною міста Угорщини - Дебрецен знаходиться місто Хайдусобосло. В даний час це один з найпопулярніших бальнеологічних курортів країни. Його називають ще «Меккою для ревматиків і раєм для любителів купання».
В процесі нафторозвідувального буріння свердловин в 1925 році на поверхню вирвалася йодисто-бромовая термальна вода з вмістом кухонної солі. Це повністю змінило життя маленького містечка. Хоча перша будівля купальні було збудовано вже через кілька років, дійсно бурхливий розвиток відбулося в останні десятиліття. Водолікарня постійно розширювалася, модернізувалася, будувалися нові і нові пансіонати і готелі, багато з яких мають власні термальні купальні та лікувальні відділення. Високоефективна лікувальна вода, яка використовується для купання, благотворно впливає при лікуванні захворювань органів опорно-рухового апарату, гінекологічних і шкірних захворювань. А курси вживання питної води застосовуються при лікуванні запальних захворювань травного тракту.

Привабливість Хайдусобосло підвищує той факт, що в декількох кілометрах від міста розкинулася знаменитий хортобадьський степ (пуста), одна з найважливіших туристичних визначних пам'яток Угорщини.
Отже, Хайдусобосло став популярним в 1925 році. До цього часу на території Європи було відкрито досить гарячих джерел, і люди вже зрозуміли їх цілющу силу. Тому виявлення на глибині 1100 м нового джерела було дуже доречним. При дослідженні було встановлено, що температура води в джерелі сягає 75°C

Привабливість курорту полягає не тільки у великій кількості термальних джерел, а й в особливостях місцевого мікроклімату, обумовленого великою кількістю сонячних днів в році і сприятливим впливом повітря, насиченого випарами солей йоду з величезної водної поверхні численних водойм, що перевищує 5,5 га, і які харчуються джерелом.

Безперечною принадою курорту є також комплекс купалень і величезний аквапарк.

На курорті знаходиться 22 термальні басейни, з них - 9 закритих і 13 відкритих. Загальна площа термальної поверхні: 9982 м², а середня температура води 24-39°С
Сюди прагнуть потрапити люди, які страждають поліартритом, арторозом, хронічними захворюваннями хребта, хронічними м'язовими болями, ревматизмом.

Готелі курорту