Про готель

Розташування та комфорт

Апартотель «Beach Apartments Lavica» розташований на курорті Подстрана в оточенні старих сосен і пишної зелені в 8 км від Спліта, неподалік готелю «Le Meridien Lav». Звідси можна легко добратися до Спліта муніципальним автобусом, який ходить з інтервалом у півгодини. Автобусна зупинка знаходиться в 100 м, булочна і піцерія – в 100 м, найближчий супермаркет – в 200 м До пляжу 5 хвилин ходьби.

► АПАРТГОТЕЛЬ
30 апартаментів розташовані ярусами. Рецепція працює цілодобово. Гостям надається безкоштовний паркінг – кілька місць безпосередньо перед апартотелем, інші місця трохи віддалік, біля супермаркету. До пляжу 5 хвилин ходьби.
Всі апартаменти обладнані міні-кухнею з набором посуду. У всіх апартаментах є балкон. Гостям надається безкоштовний доступ до інтернету WI-FI.
► ДОДАТКОВІ ПЛАТНІ ПОСЛУГИ
Гості апартаментів мають можливість користуватися зі знижкою платними послугами в СПА-центрі готелю «Le Meridien Lav», до яких входять басейн, сауна, тренажерний зал, дитячий клуб, лежаки і парасольки на пляжі і біля басейну. Також в готелі можна замовити харчування, хоча це і не дешево.
► ПЛЯЖ
Найближчі пляжі в 5-7 хвилинах ходьби від апартготелю
«Lavica Beach»
«Lav Beach»
«Strožanac Beach» (південний)
Галька, камінь, платформа. Природна тінь. Парасольки, шезлонги
РОЗМІЩЕННЯ
ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ АПАРТАМЕНТІВ ПРОКРУТІТЬ СТОРІНКУ ДО КІНЦЯ ↙↙↙

Зручності
Безкоштовний Wi-Fi
SPA-центр
Лежаки/Парасольки
Лісопарк
Безкоштовний паркінг
Фітнес-зал
Дитячі клуби