Про готель

Розташування та комфорт

Grand Hotel Permon, один з найбільших і найбільш ексклюзивних готелів в Словаччині, розташований в мальовничій гірській місцевості Подбанське, над якою височить величний татранський пік Кривань. Готель пропонує спілкування з природою і водночас розкішний комфорт 21 століття з найбільшим велнес-центром у Словаччині. Ресторан, лобі-бар, денний бар, нічний бар. Паркінг під охороною. Безкоштовний Wi-Fi.

WELLNESS – центр «Permon’s Paradise»:
AQUA Paradise: великий плавальний басейн (25 х 12 м) з доріжками і елементами водного масажу, джакузі на 12 осіб з видом на татранський пік Кривань, невеликий басейн для водної труби (63 м) з графічними зображеннями, водяна гірка (10 м).

KIDS’ Paradise: діти відмінно тішаться в дитячому басейні розміром 6 x 3 м з температурою води 33°C KID’S Paradise складається з двох частин, які об’єднує “Дитяча гірка”. Верхній басейн має глибину 32 см, а нижній має змінну глибину. Менш глибокий басейн підходить і для найменших дітей. Діти можуть розважатися хапаючи пляшечки з “перлини” і досхочу награються під маленьким “дитячим фонтаном”. Весела дитяча гірка, загорнута у вигляді змії під назвою “Кобра”, і милий “Ведмідь” дуже полюбилися найменшим гостям.
SAUNA Paradise: Трав’яна інгаляція; Крижаний душ; Доріжка Доктора Кнайппа; Римська лазня; Контрастний татранський душ; Евкаліптова інгаляція; Вітальний дощ; Фінська сауна; Басейн для сміливих; Холодний душ; Ведмежа барлога; Ледопад; Соляна печера; Турецька лазня; Форелеве озеро; Пастирська кімната; Гідромасажна ванна; Джерело під Криванем; Тепідаріум; Душа води; Кам’яний вік; Масажні лежаки; Дика річка; Паровий душ; Масажні водоспади; Джакузі.
SPA Paradise: Масажі; Обгортання; Розслаблюючі ванни; Ванна «Тільки Ти і Я» (в окремій джакузі для двох); Фірмові пропозиції SPA Paradise; Процедури для здоров’я; Процедури для тіла “SOTHYS” Paris; THAI RELAX центр – тайські масажі
BEAUTY Paradise косметичні процедури

ХАРЧУВАННЯ
Ресторан
Сніданок “шведський стіл”. Ресторан відкритий на сніданок з 07:00 до 10:00 (у вихідні та святкові дні до 10:30)
Обід – щоденне обіднє меню подається в формі шведських столів з 12:00 до 15:00
Вечеря – багатий “шведський стіл” з 18:00 до 21:00
Лобі-бар з видом на пік Кривань
Денний бар
Нічний бар

Зручності